Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
 61/103 anonim ***** válasza:

#55! Na, örömmel látom, hogy találtál magadnak új vitapartnert, amíg távol voltam. Teljesen igaza van egyébként 😁

"Visszaszívod a korábbi állításodat, és most már mégsem mered kijelenteni, hogy nem élték túl a covid-oltást."

Még mindig ezen lovagolsz?😂 Nyilván azt csak félig írtam komolyan, de azóta már 20x pontosítottam. Nem tudom biztosan, hogy az oltástól haltak-e meg, de valószínűbbnek tartom puszta véletlennél.

"De ugyanilyen alapon az ember se a rákba hal bele, hanem ott is közrejátszik az életkor, mert minél idősebb vagy, annál nagyobb a valószínűsége a ráknak."

De az ember nem választ magának direkt rákot! Az oltást viszont önként vállalja, hátha belehal vagy megbetegszik tőle. Ez normális szerinted?

"Olyan hatalmi érdek viszont lehet, ami az oltást a királynőn keresztül népszerűsíti, ezért elhiteti az emberekkel, hogy oltást kaptak."

Igen, ezt nem is tudom kizárni. Sőt, Magyarországon sokan (nem) kaptak így, de a királyi családról nem gondolom. De abban igazad van, hogy nem zárható ki.

"Arról nincs szó, csupán annyi, hogy nem az oltás miatt történt."

De ha nem is vizsgálták , akkor hogy írhatnak le olyat, hogy nem az oltás miatt történt???🤣 Itt kezdődik a kritikus olvasás, amíg gyakorolnod kéne, hogy ne legyél megtéveszthető. Nem arról van szó, hogy bármit írnak, nem hiszem el, hanem ezekről. A 2 állítás egyszerűen kizárja egymást.

"Nyilván nem, de ugyanígy abból a 4 tagból következtetést levonni is teljesen értelmetlen."

Nem is abból a 4 tagból vontam le. Tudod, mi az a PÉLDA? Saját környezetben is ugyanez a tendencia megfigyelhető, de mivel nem tudom, vannak-e közös ismerőseink, azt nyilván nem írhattam, hogy nézd csak meg Gipsz Jakabékat🙄

"Még nem reagált az e-mailemre, szerintem nem is fog."

Erről is én tehetek? Vajon miért nem válaszol?🤔

"Különben te akartad, hogy gyakorolajm a kritikus gondolkodást, hát veled szemben gyakorlom."

Na, ez megtisztelő. Legalább tanultál valamit😁

Fogok írni saját tapasztalatot, nem felejtettem el, csak még nem volt időm, mert mindig rohanok és közben írsz újat. Bár nem tudom, minek, mert...

"Saját sztorira alapozva bármi ki lehet találni és így megúszni az igaolzást."

Mit vársz pontosan? Fényképpel illusztráljam, ahogy fekszik a kórházban és csatoljam hozzá az oltási igazolványát? Ezt nyilvánvalóan nem tehetem adatvédelmi okokból. De neked amúgy se lenne jó, mert ugye nem igazolja a kettő közötti összefüggést. Nyilván olyan dokumentumot pedig nem tudnék csatolni, amiben elismerik, hogy az oltás miatt történt, hisz pont az a probléma, hogy nem ismerik el, hiszen elébe nem is vizsgálják. Szóval először el kéne döntened, hogy kamu igazolások nélkül is érdekel valós tapasztalat, vagy ragaszkodsz valami hazugsághoz, amit interneten már megszoktál.

#54

márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 A kérdező kommentje:

#60

Szöveg egész jó, de ez Sub Bass hasonmás virnyákolás nem adja.

Én azért beleraktam volna olyat, hogy:

„10 oltás van a seggemben

Miért nem patkoltam még el, ez jár a fejemben.”


#61

„Na, örömmel látom, hogy találtál magadnak új vitapartnert, amíg távol voltam. Teljesen igaza van egyébként”

Miben van igaza?


„Még mindig ezen lovagolsz?😂 Nyilván azt csak félig írtam komolyan, de azóta már 20x pontosítottam.”

Igen, hisz ezzel indult az egész beszélgetésünk. :) Kb az 50-es számú kommentig te tartottad is magad az állításodhoz, majd kijelentetted, hogy te soha nem is mondtad, és azt követően pontosítottál. De csodálkozol, ha nem vesznek komolyan. :D


„Az oltást viszont önként vállalja, hátha belehal vagy megbetegszik tőle. Ez normális szerinted?”

Az a nem normális, hogy az oltásról így beszélsz. Az oltások gyógykészítmények, nem méreganyagok, amik megölnek, vagy megbetegítenek. :) Előfordulhatnak vele gikszerek, ahogyan más gyógykészítményekkel is, ugyanúgy ahogyan az élet bármely más területén is érhetnek balesetek. Ilyen alapon minek ülsz autóba, hisz ott is érhet baleset bármikor.

Az oltások nagyságrendekkel több életet mentenek meg, mint ahányat elvesznek.


„Igen, ezt nem is tudom kizárni. Sőt, Magyarországon sokan (nem) kaptak így”

Konkrétan kik?


„De ha nem is vizsgálták , akkor hogy írhatnak le olyat, hogy nem az oltás miatt történt???🤣”

A cikkben nincs szó arról, hogy vizsgálták-e, vagy mennyire alaposan vizsgálták, de ettől függetlenül vizsgálhatták. :)

Különben nem feltétlenül kell vizsgálni, hisz a nagyon nagyon csekély valószínűsége miatt 99,999% bizonyossággal kijelenthető, hogy nem az oltás miatt halt meg, ugyanúgy, ahogyan azt sem vizsgálják, hogy nem-e egy múlt hónapban kapott gyógyszer, vagy akár influenza oltás okozta-e, netalántán egy távoli szupernova robbanásból érkező foton részecske. :)

A hosszútávú, kis valószínűséggel fellépő szövődményeket egyénileg nem lehet kivizsgálni, pl.: hogyan állapítod meg, hogy miért felelős egy öt évvel ezelőtt beadott vakcina? A nagy számok alapján jön ki, például, ha az évekkel oltást kapottak között nagyobb valószínűséggel alakult ki rák, vagy haláloztak el, akkor megállapítható, hogy az oltás valamilyen szinten rákot/halált okoz. De mondanom sem kell, hogy ilyen összefüggést még nem találtak. :)


„Itt kezdődik a kritikus olvasás, amíg gyakorolnod kéne, hogy ne legyél megtéveszthető.”

Nálam ott kezdődik, hogy kritikával olvasom az alaptalan kijelentéseiteket. Szinte minden antivaxer egyébként belefut ebbe. Tesz valami légből kapott kijelentést, amit aztán nem tud alátámasztani, aztán megy a visszakozás, hogy amúgy nem úgy gondoltam komolyan. Az első te vagy, aki tagadja is a nyilvánvalót. :D


„Nem is abból a 4 tagból vontam le.”

Márpedig az elején abból a négyből vontál le.


„Tudod, mi az a PÉLDA?”

Tudom, és azt is, hogy mi az a SZAR PÉLDA. A tied az volt. :D


„Saját környezetben is ugyanez a tendencia megfigyelhető”

Az ismertségi környezetedben az oltást kapottak negyede meghalt, egy másik negyede meg rákos lett?

„Erről is én tehetek?”

Nem te tehetsz róla, az oltás tehet erről is! Az oltás miatt született ez a kérdés, ez az e-mail, amire nem jött még válasz! Én is oltáskárosult vagyok, mert nem kaptam meg a válasz e-mailemet! :D


„Vajon miért nem válaszol?”

Gyanítom, hogy valami oltásellenes hülyének néz, hogy ilyen kérdéssel zaklatom. :D


„Na, ez megtisztelő. Legalább tanultál valamit”

Ezen az oldalon mindig tanul újat az ember. :)


„Mit vársz pontosan? Fényképpel illusztráljam, ahogy fekszik a kórházban…”

Nem kell bizonygatás, meg ilyenek. Nem fogok kötekedni, hogy kamu sztori, ígérem.

Úgy kezelem majd, hogy igaz. Bár igazából olyan dolgok érdekelnének jobban, amiket korábban olvastál a neten a témáról, de mára már elvesztek.

márc. 27. 11:56
 63/103 anonim válasza:
Én elkaptam a H1N1-et anno, mert akkoriban vették ki a mandulámat és szerintem emiatt legyengült az immunrendszerem (szerintem azt is meg lehetett volna tartani, csak a hentes orvosok imádják kikapkodni). Szóval alapból kellett hozzá egy szar immun állapot, hogy elkapjam… viszont annyira nem volt vicces.. ugy kb masfel hetig logtam infuzion a korhazban… nem maradt meg bennem semmi, se víz, se kaja se semmi. Azt hittem elpatkolok, csontsoványra fogytam és utána félévig szédültem.. borzalmas volt. A legdurvább az egészben, hogy az orvosoknak fogalma se volt róla mi bajom. Szerintem már akkor kísérletezgettek ilyen szerkesztett vírusokkal. Pénz és érdekek állnak mögötte, mert aki alapból beteg az el is patkol tőle vagy egy idősebb ember ebbe már simán belehalt volna.
ápr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen bizonyitékot nem tudsz felhozni oltatlan többségi halálokról sem arról hogy utólag megbánta a többségük . Ez a fantaziád .Megbánás az oltottakra jellemző ,de csak azok esetén akik betegek lettek . Az oltatlan túlélő a vakcina kihagyását megbánó kisebbség sem létezik Mert tudta hogy jól dönt az igazát az oltottak áldozatai szenvedései bizonyitják.
ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:

#64

"Semmilyen bizonyitékot nem tudsz felhozni oltatlan többségi halálokról"

Már hoztam fel, nem egy statisztika alátámasztja, lásd 28-as kommentem.


"sem arról hogy utólag megbánta a többségük . Ez a fantaziád"

Az jó, soha nem is állítottam, hogy utólag megbánta a többségük. Max a te fantáziádban. :)


"Megbánás az oltottakra jellemző ,de csak azok esetén akik betegek lettek"

Mármint az a maréknyi ember?


"Az oltatlan túlélő a vakcina kihagyását megbánó kisebbség sem létezik"

Persze, mivel azoknak az oltatlanoknak a nagy része, akik megbánták, hogy nem adatták be, nem élték túl. Nyilván akkor jön rá az ember, hogy be kellett volna adatni, amikor életveszélyben van.

ápr. 9. 18:32
 66/103 DK-s ***** válasza:

Miben is egyeztünk meg a statisztikák hitelességét illetően?


#56-os hozzászólás.

ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 A kérdező kommentje:

#66

Annyi megegyezés volt, hogy mivel nem tudtad a kijelentésed forrásokkal alátámasztani, a kérésedre belementem, hogy engedjük el a témát, így nem forszíroztam tovább, hogy küldj forrást.

A statisztikák hitelességét illetően nem egyeztünk meg semmiben.

ápr. 9. 18:55
 68/103 DK-s ***** válasza:

#67-nek:


"Megkérdőjelezhető adatok alapján még nem lesz szilárd véleményed, hogy az oltás mit sem ér, legfeljebb véleményt nem fogsz tudni alkotni, mivel hiteles adatok híján vagy."


Vagyis elismerted hogy "megkérdőjelezhető", és nem hitelesek.

ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 A kérdező kommentje:

#68

Nem. Te állítottad, hogy szerinted azok az adatok megkérdőjelezhetők. Én meg ahelyett hogy elkezdtelek volna győzködni, hogy igenis hiteles, rávilágítottam, hogy attól még hogy valamilyen adat nem hiteles, vagy megkérdőjelezhető, abból te nem fogsz tudni szilárd véleményt alkotni, mivel általad hitelesnek vélt adatok híján vagy.

ápr. 9. 19:12
 70/103 DK-s ***** válasza:

Tehát te hitelesnek fogadod el azt, amiről maga a kormány is elismerte hogy hiteltelen volt?


Gratulálok, szerintem itt fejezzük be.

ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!