Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
59%

#37! Na, akkor röhöghetsz. Nem a királynő jön velem szemben. Elmesélek neked egy tanulságos történetet. Nem érdekelnek a statisztikaid. Egyetlen kérdésemre válaszolj a végén. Ha sikerül, meggyőztél.

Tudod, én nem voltam oltásellenes, csak gondolkodó ember. Mielőtt magamba nyomatnék valamit, amiről nem vagyok meggyőződve, hogy szükségem van rá, utána nézek.Ezért olvastam akkor sokat. A bizonytalanok részéről gyakran felmerült két kérdés.

1. Az mRNS oltások beavatkoznak-e az ember génkészletébe? Az oltáspártiak, köztük orvosok válasza erre egyértelmű nem volt. A bátrabbak, laikusok számára tudományosnak tűnő magyarázattal le is vezették.

2. Az, hogy most nem halnak tőle halomra az emberek, nem azt jelenti, hogy később se fognak. Senki nem ismerheti a hosszútávú mellékhatásokat. Erre a valasz az volt, az oltóanyag nagyon hamar kiürül, nem marad örökre a szervezetben, tehát, ha közvetlenül az oltás után nem okoz, akkor később se okozhat. (Abba most nem megyek bele, mert eltérnék a tárgytól, ha olyan okosak, hogy ennyi mindent tudtak már az elejétől, miért etették az embereket azzal, hogy csak 2 oltás kell, nem lesz több???)

És ami szembejött:

Most, évekkel később babát várok. Korom miatt el kellett mennem genetikai tanácsadásra. Mondom miket kérdeztek.

1. Anya, apa életkora. Logikus kérdés, eleve emiatt voltam ott, hisz tény, hogy bizonyos genetikai betegségek valószínűsége a szülők életkorával nő.

2. Volt/van-e a családban genetikai beteg. Szerintem ez se szorul magyarázatra.

Ezeken kívül csak 1 kérdés volt. Kitalálod?

Kapott -e covid elleni oltás, ha igen, milyet?

Hozzátartozik, hogy más okból a terhesség előttről volt már genetikai vizsgálatom, ami kimutatja, van-e genetikai betegségem ill.hordozok-e? Ennek eredménye SENKIT nem érdekel.

A kérdésem tehát: Mit érdekel egy genetikust, hogy kaptam -e valaha egy olyan oltást, ami nem avatkozik a DNS-be, illetve már egyébként is rég kiürült?

Hogy lehet fontosabb egy magzat genetikájában az anya valamikori oltása, mint hogy az anya hordoz-e genetikai betegséget???

Kritikus gondolkodás. Nem ártana gyakorolnod. Hasznos dolog.

#34

márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
39%

Ez vol a cél az oltásokkal:

[link]

márc. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
67%
41, az is érdekes, hogy a covid oltásnál alá kellett írni egy papírt, hogy te vagy a felelős ha az oltás miatt szövődmény ér, a kórházat, gyártót semmilyen felelősség nem terheli.
márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
45%

A lepontozók is megválaszolhatják😉 Nagy a pánik, mi, hogy hátha mégse olyan ártalmatlan az oltásotok?

#41

márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 A kérdező kommentje:

#41

„Nem érdekelnek a statisztikaid.”

Ez jó. Először statisztikákat kértél, utána magyar statisztikákat, majd már nem is érdekel. Döntsd el végre! :)


„Egyetlen kérdésemre válaszolj a végén. Ha sikerül, meggyőztél.”

Én nem akarlak meggyőzni semmiről.


„Az, hogy most nem halnak tőle halomra az emberek, nem azt jelenti, hogy később se fognak.”

Visszatérhetünk a kérdésre 5-6 év múlva. Kinek lesz igaza szerinted? :)


„Senki nem ismerheti a hosszútávú mellékhatásokat.”

Nem, de nagyon kicsi a valószínűsége a hosszútávú mellékhatásoknak, a gyógyszergyártók, kormányok sem hülyék, nem fognak milliárdokat beoltani, ha reális esély van rá, hogy bele fognak halni, vagy egészségkárosodást okoz.

Egyébként a covid hosszútávú mellékhatásai sem ismertek ugyanilyen alapon, attól miért nem parázol? Lehet, hogy elkapod, folyik az orrod 3 napig, de 5-6 év múlva meg detonálja a fejed. :D


„A kérdésem tehát: Mit érdekel egy genetikust, hogy kaptam -e valaha egy olyan oltást, ami nem avatkozik a DNS-be, illetve már egyébként is rég kiürült?”

Egyrészt miért nem kérdezted meg a genetikust erről?

Másrészt a genetikus honnan tudhatná, hogy egy rég kiürült oltásról van szó? A kaptál-e covid oltást kérdésre lehet az is a válasz, hogy „Igen, tegnap kaptam”, és akkor máris nem rég kiürült oltásról beszélünk. :)

De tessék, a nem túl bonyolult magyarázatok:

Lehetséges, hogy statisztikai célból érdeklődött, annak felmérésére, hogy a vakcinának milyen hatása van a termékenységre.

Lehetséges, hogy próbálta ismertetni veled a covid-oltás kockázatait terhesség alatt, például ha vektor-vakcinát kaptál, akkor javasolta volna, hogy terhesség alatt érdemes egy elölt típusút választani.

Sokkal valószínűbbek ezek a magyarázatok, mint az, hogy a genetikus bácsi tudja, hogy valójában génmódosító vakcináról van szó.


„Kritikus gondolkodás. Nem ártana gyakorolnod. Hasznos dolog.”

Veled szemben gyakorlom akkor egy kicsit.

Áruld már el, hogy melyik genetikával foglalkozó társaság tett fel neked ilyen kérdést, és akkor rájuk írok, és megkérdezem neked, miért kérdezték.

Simán el tudom képzelni egyébként, hogy kitalálod az egészet, kicsit bizalmatlan vagyok veled szemben, hisz az eddig kijelentéseid is légbőlkapottak voltak. :)

Következetes is annyira vagy, hogy először nem érdekelt az egész, nem volt időd amúgy pár perc alatt előszedhető bizonyítékokat keresni, most mégis volt időd egy kisregényt írni. :D


#43

„az is érdekes, hogy a covid oltásnál alá kellett írni egy papírt, hogy te vagy a felelős ha az oltás miatt szövődmény ér, a kórházat, gyártót semmilyen felelősség nem terheli.”

Nem kellett aláírni ilyen papírt, ne kamuzz.

márc. 25. 17:48
 46/103 DK-s ***** válasza:
57%

#45-nek (kérdezőnek):


jelen pillanatban a világ, oltás szempontjából két csoportra oszlik.


Az oltottakra, akik rajtunk röögtek hogy konteósok vagyunk, és akik most azon paráznak hogy lesz -e valami negatív következménye hogy oltattak.


A másik vagyunk mi, akik röhögünk rajtatok.

márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:

#45! Ki kért??? Szövegértés korrepetálásban tudok segíteni. Leírtam, hogy mivel te SEM bizonyítottad, mindkettőnké egyformán vélemény, nem csak az enyém. Egy szóval nem mondtam, hogy szeretnék ezen változtatni.

Azt se írtam, hogy küldjél magyart. Megkérdeztem, ha már küldesz egy csomó linket, magyart miért nem sikerül? Elvileg az az oldal nyelve, tehát azt értené mindenki+akit érdekel, azt nyilván az érdekli, amiben ő él. De nem kértem.

Mert nem az ő véleményére vagyok, kíváncsi, hanem, hogy az oltás fanatikusok mit gondolnak erről 😁

Válaszolnod sikerült, meggyőznöd nem.

Milyen hatással lenne? Amikor már a tömeges oltások idején kijelentettek, hogy nincs rá negatív hatással. 😂Akkor most mégis kiderül, hogy utólag vizsgálják azt, amit úgy tálaltak évekkel ezelőtt, hogy már meggyőződtek róla? Akkor a "nincsenek hosszú távú mellékhatásai" ugyanennyire vehető komolyan. Egyébként meg, ha kicsi közöd is lenne a statisztikához vagy az egészségügyhöz, nem írnál ilyen hülyeséget, mivel ahhoz, hogy termékenység tekintetében vizsgálják nem használhatnak egy szűk csoportot, aki 1.már teherbe esett 2. "Idősebb korú"/ már bizonyított a magzatánál valamilyen rendellenesség. Hogy derülne ki ebből szerinted, hogy az oltás milyen hatást gyakorol a termékenységre?🤣

2.elméleted: Ha nem kaptam még oltást, akkor nem parázhatnék be terhesség alatt, hogy jaj, mégis szeretnék? Miért nem ismertette vagy ajánlott valamit?

"Sokkal valószínűbbek ezek a magyarázatok, mint az, hogy a genetikus bácsi tudja, hogy valójában génmódosító vakcináról van szó."

Megint nem sikerült értelmezni. Írtam én ezt egy szóval is? Azt kérdeztem, szerinted miért? Ha az én véleményem érdekel egyébként, szerintem nem tudja. Még!Most vizsgálják azt, amiről azt hazudták a tömeges oltások közben, hogy már tudják.

"hisz az eddig kijelentéseid is légbőlkapottak voltak. :)"

Mármint melyik? Mégis él a királynő?🤣 Vagy nem is vagyok terhes? Mire gondolsz pontosan?

"Következetes is annyira vagy, hogy először nem érdekelt az egész, nem volt időd amúgy pár perc alatt előszedhető bizonyítékokat keresni, most mégis volt időd egy kisregényt írni. :D"

Szerinted a kettő tök ugyanaz? Látom, ezt se sikerült elolvasnod. Igen, neked pár perc "bizonyítékot" találni. Amit folyamatosan szednek le, kicsit nehezebb, tehát nem pár perc és igen, annyira most se érdekel, hogy energiát fekteessek bele. Eddig is ugyanezt mondtam. Mit nem értesz?

Tessék, parancsolj: SOTE 1.számú női klinika-genetikai tanácsadó. Mit szeretnél még? Kísérjelek is el?

márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 A kérdező kommentje:

#46

„Az oltottakra, akik rajtunk röögtek hogy konteósok vagyunk, és akik most azon paráznak hogy lesz -e valami negatív következménye hogy oltattak.”

Az oltottak nem paráznak az oltás káros következménye miatt. Ha bármi félnivalónk lett volna nyilván eleve fel sem vesszük. Miért paráznánk évek múltán?


A két csoport:

Az oltottak, akik felvették az oltást, és kutya bajuk.

Az oltásbeszarik, akik felsültek, mert kiderült, hogy nem volt halálos az oltás.


Azt a korábbi kijelentésed mivel tudod alátámasztani, hogy az oltatlanok nem haláloztak nagyobb arányban, mint az oltottak? Tudod, amire már kértem egyszer forrás alátámasztást. :)


#47

„Leírtam, hogy mivel te SEM bizonyítottad, mindkettőnké egyformán vélemény, nem csak az enyém.”

De én időközben küldtem rá forrást, vagy bizonyítékot, ha úgy tetszik. :)


„Azt se írtam, hogy küldjél magyart.”

Akkor miért akadsz fenn azon, hogy nem magyar?


„Megkérdeztem, ha már küldesz egy csomó linket, magyart miért nem sikerül?”

Azért, hogy megelőzzem azt, hogy a magyart a Zorbán hamisítja. :)


„Válaszolnod sikerült, meggyőznöd nem.”

A fenébe! Pedig azt írtad, hogy ha válaszolok rá, meggyőztelek. :D

Azt hittem a válaszadással automatikusan jár a meggyőzés, hisz a mondatodból az jön le. :D

Bár nem tudom miről kellett volna, hogy meggyőzelek. Arról, hogy az oltás nem avatkozik be a DNS-be?


„Akkor a nincsenek hosszú távú mellékhatásai ugyanennyire vehető komolyan.”

Be lett oltva a fél világ, hány embernél lépett fel hosszútávú szövődmény?


„ Egyébként meg, ha kicsi közöd is lenne a statisztikához vagy az egészségügyhöz, nem írnál ilyen hülyeséget, mivel ahhoz, hogy termékenység tekintetében vizsgálják nem használhatnak egy szűk csoportot”

Nem állítottam, hogy ebből az egyetlen szűk csoportból vonnak le következtetést. Különben meg miért ne lehetne ebből statisztikát készíteni? Egy szűk csoportra is lehet.


„Hogy derülne ki ebből szerinted, hogy az oltás milyen hatást gyakorol a termékenységre?”

Pl.: ha feltűnően magas számú olyan ember jelentkezik ilyen vizsgálatra, akik nincsenek beoltva, nem pedig olyan arányban, mint ahogyan a teljes lakosság át van oltva, akkor abból levonható valamilyen következtetés.

De mint írtam azt is simán eltudom képzelni, hogy csak kamuzod, hogy ezt kérdezték. :)


„Megint nem sikerült értelmezni. Írtam én ezt egy szóval is?”

Szerintem egyértelmű, hogy azon a véleményen vagy, hogy simán elképzelhető, hogy az oltások meg tudják változtatni a DNS-t. :) Máskülönben mire kértél volna meggyőzést?


„Ha az én véleményem érdekel egyébként, szerintem nem tudja.”

Igen, érdekel a véleményen, de főként a korábbi kérdéseket illetően, ezekről lentebb. :)


„Mármint melyik? Mégis él a királynő?🤣 Vagy nem is vagyok terhes? Mire gondolsz pontosan?”

Ezekre (bár már ezt is írtam):

- Erzsébet királynő és a férje nem élték túl az oltást.

- Ha összesítjük a károsultakat és a belehaltakat, jóval magasabb szám jön ki, mint amennyit megmentett. (az oltás)


„Szerinted a kettő tök ugyanaz? Látom, ezt se sikerült elolvasnod. Igen, neked pár perc "bizonyítékot" találni. Amit folyamatosan szednek le, kicsit nehezebb, tehát nem pár perc és igen, annyira most se érdekel, hogy energiát fekteessek bele. Eddig is ugyanezt mondtam. Mit nem értesz?”

Ezen már ezer éve túl vagyunk. :)

Írtam, hogy oké akkor vegyük úgy, hogy vélemény. A fenti két véleményedet mire alapozod? Nem kell forrást küldened, ha már leszedték (vagy soha nem is létezett). Írd le, hogy miért vagy azon a véleményen, hogy Erzsébet királynő és a férje az oltásba haltak bele, és hogy az oltás miatti károsultak és belehaltak jóval többen vannak, mint ahányakat megmentett.


„Tessék, parancsolj: SOTE 1.számú női klinika-genetikai tanácsadó. Mit szeretnél még? Kísérjelek is el?”

Megérdeklődöm, hogy miért kérdezik meg a terhes nőktől, hogy kaptak-e covid oltást, és milyet.

márc. 25. 19:07
 49/103 anonim ***** válasza:

#48! "De én időközben küldtem rá forrást, vagy bizonyítékot."

Így van, de ne hazudtolj meg, hogy miért kértem, ha egyszer nem kértem. Te küldted önszántadból.

"Ezen már ezer éve túl vagyunk. :)"

Ha túl vagyunk, akkor miért kéred számon, huszadszor is, hogy miért nem "bizonyíték" után böngészek válasz helyett. Leírtam értelmesen és magyarul, hogy nem fogok keresni.

Egyébként, ha csak egyszer is gondolkodnál te is rájöhetnél. Te beoltattad magad, fosol, hogy bajod lesz tőle. NEKED érdeked, hogy megnyugtató bizonyítékot találj arra, hogy nem lesz bajod. VAN motivációd, hogy keressél. Nekem ugye olyat kéne szerinted keresnem, ami azt bizonyítja, hogy az oltás árt. Nekem mi a motivációm??? Nem vagyok érintett. Te vagy érintett. Az motiváljon, hogy bebizonyítsam egy idegennek, hogy baja lehet az oltástól? Hol érdekel ez engem szerinted? Mi közöm van hozzá? Egy okot mondj, miért kéne nekem keresgélni?

"A fenébe! Pedig azt írtad, hogy ha válaszolok rá, meggyőztelek. :D"

Hát, ki gondolta, hogy ennyire gyenge választ adsz?🤣

"Bár nem tudom miről kellett volna, hogy meggyőzelek. Arról, hogy az oltás nem avatkozik be a DNS-be?"

Nem. Arról, hogy a kérdés legalább olyan logikus és adekvát, mint a másik kettő 😁

"Erzsébet királynő és a férje nem élték túl az oltást."

Mint tudjuk, az oltás óta meghaltak, tehát nem élték túl. Bizonyította bárki is, hogy halálukat nem az oltás okozta? Na, akkor addig azt gondolok, amit akarok.

Az már kiderült, hogy fogalmad sincs a vélemény szó jelentéséről, de segítek, nem kell hozzá bizonyíték. Saját, önálló gondolat, olyan, ami neked nincs. Amikor nem letöltöd valaki másét a netről, hanem adott témáról a saját agyadat használva gondolsz valamit.

"Be lett oltva a fél világ, hány embernél lépett fel hosszútávú szövődmény?"

Nem tudom, mivel egyetlen ember betegségének kialakulásánál se vizsgálják, hogy összefüggésben lehet-e az oltással. Nem véletlenül.

"Ha összesítjük a károsultakat és a belehaltakat, jóval magasabb szám jön ki, mint amennyit megmentett. (az oltás)"

Azoknak a száma, akiknél bizonyított, hogy oltás nélkül belehalt volna, nulla. Mivel az elismert károsultak (ami csak töredéke a valósnak), nem nulla és mert minden pozitív szám nagyobb nullánál, az állítás bizonyított.

"Megérdeklődöm, hogy miért kérdezik meg a terhes nőktől, hogy kaptak-e covid oltást, és milyet."

Hajrá! Remélem, megírod a megfejtést 😁 Előre szólok, az asszisztens tyúkkal nehéz dolgod lesz. Ritka rossz természetű.

márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:

#49

„Így van, de ne hazudtolj meg, hogy miért kértem, ha egyszer nem kértem. Te küldted önszántadból.”

Bocsánat, azt hittem szeretnéd, hogy küldjek. :)

Hisz először problémáztál, hogy miért kellene neked jobban bizonyítanod, mikor én sem bizonyítottam. Szerettem volna legalább ezt az akadályt feloldani.

További akadályok volt, hogy nem érdekel az egész. De akkor miért vagy ez alatt a kérdés alatt? Meg hogy nincs rá időd. De mégis sok időt elpazarolsz rá, hogy kommenteket írogass. Meg, hogy az akkor valós számokat már leszedték, ás már csak a kamu van fenn. De mégis honnan tudod, hogy melyik volt a kamu és melyik a valós?

És mik voltak azok a dolgok, amiket akkor olvastál, amikor még volt rá időd, és megerősítettek a hitedben?


„Ha túl vagyunk, akkor miért kéred számon, huszadszor is, hogy miért nem "bizonyíték" után böngészek válasz helyett. Leírtam értelmesen és magyarul, hogy nem fogok keresni.”

Mert reménykedem, hátha mégis, és mert figyelmen kívül hagytad, hogy ha nem találsz forrásokat, akkor csak írd le a saját szavaiddal, hogy miért azt amit. :)


„NEKED érdeked, hogy megnyugtató bizonyítékot találj arra, hogy nem lesz bajod.”

Nem igazán kell hisz, tapasztalom magamon, hogy nincs bajom, az ismerőseimen, a hírekben, keresni sem kell.


„Nekem ugye olyat kéne szerinted keresnem, ami azt bizonyítja, hogy az oltás árt. Nekem mi a motivációm??? Nem vagyok érintett. Te vagy érintett. Az motiváljon, hogy bebizonyítsam egy idegennek, hogy baja lehet az oltástól? Hol érdekel ez engem szerinted? Mi közöm van hozzá? Egy okot mondj, miért kéne nekem keresgélni?”

Mint mondtam nem kell keresgélned, hisz lehet már leszedték az eleve fals infót, ami alapján tájékozódtál. Vagy ki tudja, semmilyen hír alapján nem is tájékozódtál eleve.

Az a közöd hozzá, hogy megjelentél itt, a kérdésem alatt, kialakult köztünk egy értelmesnek mondható párbeszéd, amit én szeretnék fenntartani, de elakadt azon a ponton, hogy te nem szeretnéd elmondani, hogy miért gondolod azt, amit.

Annyi okod lehet rá például, hogy nem szeretnéd, hogy egy olyan hülyének nézzenek, aki megalapozatlanul jelent ki dolgokat. :) (Tudom, tudom, erre a válasz az lesz, hogy mit érdekel téged, ha hülyének néznek)


„Hát, ki gondolta, hogy ennyire gyenge választ adsz?”

Hát elnézést, hogy nem erőltettem meg magam túlságosan, de nem látok a genetikusok fejébe, és abban sem vagyok biztos, hogy valós volt a szituáció eleve. :)


„Mint tudjuk, az oltás óta meghaltak, tehát nem élték túl.”

Ezzel a benyögéssel már bearanyoztad a napom. :D :D :D

Az oltás óta meghalni, és a nem élni túl az oltást két teljesen különböző dolog. Ilyen alapon mindenki az oltásban halt meg, aki valaha oltást kapott?

Vagy ilyen alapon miért nem egy gyerekkori oltásban kötelező haltak meg? Lehet, hogy 90 év múlva fejtik ki a hatásukat. A királynő rendszeresen fogyasztott halat. Lehet, hogy ebbe halt bele! És mondj egy embert, aki rendszeres halfogyasztással örökké élni fog. :D


„Bizonyította bárki is, hogy halálukat nem az oltás okozta?”

Igen, van róla hivatalos álláspont, hogy az oltásnak nem volt köze hozzá.


„Na, akkor addig azt gondolok, amit akarok.”

Jó, jó, de az még milliomod annyira sincs bizonyítva, hogy az oltásban haltak meg. Te, mint a királyi a családhoz köze nincs emberke miért gondolod azt, hogy az oltásban haltak meg?

Kb. ezért: Mert csak! :D


„Az már kiderült, hogy fogalmad sincs a vélemény szó jelentéséről, de segítek, nem kell hozzá bizonyíték. Saját, önálló gondolat, olyan, ami neked nincs. Amikor nem letöltöd valaki másét a netről, hanem adott témáról a saját agyadat használva gondolsz valamit.”

Na ezzel igazolod, hogy neked nincs fogalmad róla. :)

Minden vélemény, gondolat mögött kell, hogy legyen bizonyíték, vagy megalapozottság.

Ha neked az a véleményed, hogy az alma piros, a mögött is, és erre a bizonyíték, hogy már láttál nagyon sok almát. De pontosabb véleményed lehet az is, hogy alma csak általában piros, hisz láttál már zöld színű, sárga színű almát is, és bele lehet menni, hogy csak a héjuk színéről van szó, a hús például sárgás, a mag barna, de a magnak is csak a héja, mert ha kettéharapod láthatod, hogy a belseje fehér. És egyébként cián van benne, amit valószínűleg nem áll módodban igazolni, de a netről olvashatsz róla.

De jajj, a netről nem szabad, hisz az más véleménye, te az agyadat használva biztosan jobban fogod tudni, hogy az alma magjában van-e cián, vagy hogy a királynő covid oltásban halt-e meg. :D

Apropó, a halálát honnan tudod egyáltalán? Csak nem a netről, vagy a TV-ből? Miért nem használtad a saját agyadat, hogy erre rájöjj?

Tehát de, minden vélemény mögött kell lennie valamilyen megalapozottságnak.


„Nem tudom, mivel egyetlen ember betegségének kialakulásánál se vizsgálják, hogy összefüggésben lehet-e az oltással. Nem véletlenül.”

Vizsgálják, pl.: a szívizomgyulladás valószínűségéről volt valami, hogy tud okozni, nyilván elenyésző mértékben, és még mindig sokkal kisebb mértékben, mint ahogyan a covid okozna. Ezt is úgy fedezték fel, hogy feltűnt, hogy a covid oltást kapottak között minimálisan magasabb arányban fordult elő, mint a covid oltást nem kapottak között.


„Azoknak a száma, akiknél bizonyított, hogy oltás nélkül belehalt volna, nulla. Mivel az elismert károsultak (ami csak töredéke a valósnak), nem nulla és mert minden pozitív szám nagyobb nullánál, az állítás bizonyított.”

Ez aranyos volt. :D

A covid oltás bizonyítottan töredékére csökkenti a covid mortalitás számát, a covidban elhunytak száma pedig milliós nagyságrend, károsultak száma pedig még sokkal jelentősebb, tehát az oltás által megmentettek száma is hasonló nagyságrendű.

Nyilván bizonyítani egyénileg nem lehet, hogy kit mentett volna meg, mert időgéppel nem tudunk visszamenni és megnézni, hogy oltás nélkül mi történt volna.

Valami komolyabb, komolyan vehető megerősítés? :D Pl.: statisztika, vagy valami cikk, amit egy antivaxer csoportban olvastál? Nem link kell, elég csak maga a tartalom, biztos fel tudod idézni, ami miatt ez a véleményed, hisz annó rengeteget olvastál.

Egyébként nem kellett volna szaroznod. Mondd azt legközelebb, hogy oltáskárosult az oltottak 100%-a. Hisz a döfés helyén fellépő bőrpír fájdalmat okozott. Vagy károsult az emberek szabadideje, amit az oltakozásra kellett szánni.

De ilyen alapon covid károsult a világ lakosságának 99,99%-a (bennszülötteket leszámítva), hisz mindenkit érintettek valamilyen szinten a korlátozások, amit a covid miatt vezettek be. :D


„Hajrá! Remélem, megírod a megfejtést 😁 Előre szólok, az asszisztens tyúkkal nehéz dolgod lesz. Ritka rossz természetű.”

Nem érdekel az asszisztens tyúk. :)

márc. 26. 09:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!