Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
56%
Csak az számít ha belehal? :D
márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
24%
Már el vannak hantolva.
márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
29%
Aki a 4. Oltást is beadadta az már halott (
márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
59%
Én 3 éve beoltottam magam, 2 Pfizer vakcinával. Akkor a szomszédom azt mondta, jó hülye vagyok, hogy beadattam az oltást, mert fél éven belül meghalok tőle, ő ezért nem oltat. Azóta sem haltam meg, ellenben a szomszédom meghalt agyvérzés következtében.
márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
15%

A föld alatt. De most te komolyan azt hiszed, ezekről készülnek statisztikák vagy majd eléd állnak, akik beadatták neked és bevallják, hogy amúgy hányan haltak bele,vagy milyen káruk lett az embereknek, abból , hogy beadatták?

Nézd meg csak az angol királyi családot. Mind megkapták. A fele elhullott, a másik fele rákos. Ez ugyanúgy megvan kicsiben is, csak a közemberekről értelemszerűen nincsenek hírek.

márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 A kérdező kommentje:

#1

Nem feltétlen.


#5

Igen, úgy gondolom készül erről valami statisztika.

"Nézd meg csak az angol királyi családot. Mind megkapták. A fele elhullott, a másik fele rákos."

Konkréten kik azok az angol királyi családból, akik azóta elhulltak, vagy rákosak lettek?

márc. 24. 19:02
 7/103 DK-s ***** válasza:
47%

És hol a sok oltatlan covid-halott?


Mert elvileg már évek óta meghaltam.

márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
47%

#6! Te melyik bolygón élsz, hogy ezek a hírek nem jutottak el hozzád?🤔

Erzsébet királynő és férje halott. Idősek voltak? Igen. Annál furább, hogy mennyi mindent túléltek, az oltást meg már nem sikerült.

Rákos: Egyelőre Károly király, illetve Vilmos felesége, Katalin. Örülök, hogy segíthettem.

márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:

#7

"És hol a sok oltatlan covid-halott?"

Azoknak a száma milliósra tehető.

márc. 24. 19:13
 10/103 A kérdező kommentje:

#8

Eljutottak hozzám. Csak akartam, hogy sorold, hogy lásd milyen kevés "covid-halott" és rákos van a teljes királyi családhoz képest. Öt darab. Ez volna az egyik fele rákos, másik fele halott?


"Annál furább, hogy mennyi mindent túléltek, az oltást meg már nem sikerült."

Semmi alapja, hogy az oltás miatt haltak meg.

márc. 24. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!