Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az a sok oltáskárosult...

Hol van az a sok oltáskárosult? Azt mondták egyesek, hogy majd megnézzük az oltottakat 2-3 év múlva.

Figyelt kérdés
Mekkorára tehető azoknak az embereknek a száma, akik az oltás hosszútávú szövődményeibe belehaltak?

márc. 24. 18:43
 81/103 A kérdező kommentje:

#80

Ez aranyos próbálkozás, csak épp a vektor alapú vakcinák vírusa csupán közvetítő szerepű, köze nincs ahhoz a kórokozóhoz, ami ellen az oltás szól, tehát nem egy olyan vírusról van szó, amiről hadováltál, amely nem tud kárt okozni, mire „összeszedi magát”. :)

De ha a vektorvakcina adenovírusán problémázol, csak mondom hogy vannak már régótaellenanyag tartalmú, és fehérje alegység alapú oltóanyagok is, tehát továbbra is baromság a hogy a covid oltás előtt az oltások mindegyike elölt, vagy legyengített kórokozókat tartalmazott.

De ez csak a legkisebb hülyeség, ami elhangzott tőled.

Kedvencem még, hogy az oltásnak semmi köze az immunrendszerhez. Valamint, amire soha nem tudtál választ adni, hogy honnan vetted, hogy az oltatlanok nem haláloztak nagyobb arányban, mint az oltottak.


Az külön tetszik, hogy még a Szegedi Tudományegyetem is, amelyre hivatkozták ellentmond neked:

„Részben a Semmelweis Egyetem, részben a Szegedi Tudományegyetem adatain alapuló elemzés szerint: Az oltatlanok 3,6-szer gyakrabban kerültek kórházba, mint azok, akik a teljes oltási sort megkapták. Intenzívre, lélegeztetőgépre pedig 6,5-szer több oltatlan került.”

Így kell fejbe lőni magad. :D


„Nem vitatkozom veled tovább, mert nem TUDOK lesüllyedni a szintedre.”

Nem igazán volt vita, mert semmilyen érvre nem reagáltál. Mindegy, azért én jól szórakoztam rajtad. :)

ápr. 12. 21:05
 82/103 anonim ***** válasza:
56%
Ez DK-s nevű kommentelő nagyon tájékozatlan, de mellé még sunyi, pökhendi és személyeskedő is. Már felfigyeltem rá, mindig lejáratja magát.
ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 DK-s ***** válasza:
43%

#82-nek:


Csak azok szemében járatom le magam akik nem értelmezik a leírtakat, hanem a hatás-vadász kérdező lekezelő stílusának a hatása alá kerülnek!


Azt írod, hogy nagyon tájékozatlan vagyok. Ha szerinted ennek a vitának az eldöntéséhez elegendő lenne a tájékozottság, akkor vitatkoznánk?


És nem csak konkrétan mi ketten, hanem a "fél világ"?

ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 DK-s ***** válasza:
48%

Kérdezőnek, és #82-nek is:


Hagyjuk azt, hogy mit mondanak a magyar egészségüggyel kapcsolatban, és azok statisztikai adataival kapcsolatban!


A Lányom befeküdt KÉT napra teljes kivizsgálásra, mert a veséje nem ott van, ahol kellene. Születési rendellenesség, de működésbeli gond nincs, csak nem ott van ahol kellene. A szobatársa 4 napja volt bent, ezalatt húgyúti fertőzést kapott, a lányom pedig két nap alatt szájpenészt, és BÉLFÉRGET!


Nekem ne hivatkozzatok a magyar egészségüggyel kapcsolatban semmire, ami a HITELESSÉGET illeti!


Azt sem hiszem el amit kérdeznek!

ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 DK-s ***** válasza:
0%

Bármi fenntartás nélkül el tudom képzelni, hogy az oltatlanokat diszkriminálták, és hagyták megdögleni.


És egyikőtök se hazudja azt, hogy ez kizárt!

ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 A kérdező kommentje:

#83-#85

Az én stílusom lekezelő? Akkor a sajátodat hogyan jellemeznéd? :)

Emlékeztetlek, hogy a vitánk elején lekezelően azt mondtad, hogy mélyedjek magamba egy kicsit, mert semmilyen statisztika nem támasztja alá (pedig amúgy igen), hogy oltás hatékony volna, sőt, később még le is hazugoztál emiatt.

De te kijelentetted az ellenkezőjét miközben azt TÉNYLEG nem támasztja alá semmilyen statisztika. Ilyenkor nem érzed úgy, hogy neked kellett volna magadba mélyedni nem kicsit? :)


„Hagyjuk azt, hogy mit mondanak a magyar egészségüggyel kapcsolatban, és azok statisztikai adataival kapcsolatban!”

A korábbiakban nem a magyar egészségyügy statisztikai adataival példálóztam.

A Szegedi Tudományegyetem kutatásaira meg azért hivatkoztam, mert te magad is hivatkoztál rájuk, mint általad hitelesnek vélt forrás. Persze ha téged cáfol máris nem hiteles hirtelen…


„Bármi fenntartás nélkül el tudom képzelni, hogy az oltatlanokat diszkriminálták, és hagyták megdögleni.”

Ez vagy azért van, mert élénk a fantáziád, vagy azért gyógyszerre iszol. :D

ápr. 13. 21:48
 87/103 DK-s ***** válasza:
0%

Látom, te még nem szembesültél a magyar egészségüggyel.


Akkor most elmesélek neked valamit, az orvosi hozzáállásról!


Van egy hatalmas bűnöm. Hiába erőszakoskodik az orvos, már 14 éve nem engedem hogy a lányomon radioaktív kontrasztanyagos vizsgálatot végezzenek. Soha semmilyen lelet nem indokolta, és a legutóbbi TELJES kivizsgálás sem talált semmit.



Ennek ellenére az orvos már tűrhetetlen hangnemben kezdett el beszélni. A 14 éves lányomat riogatta olyanokkal hogy meg fog halni, kis koporsót vizionált mert az apa ostoba, és megy a temetőbe. Mindezt azért, mert ezt a vizsgálatot komoly összeggel finanszírozzák, és kellene a dokinak a jó pont a főnökségnél.


Én és a lányom végighallgattuk, és a lányom már félve nézett rám. Tudta hogy mi következik.


Hát én elmagyaráztam kb 80 decibeles hangerővel az orvosnak, hogy a jó szájbabaxott qrva édes anyjával beszéljen így. Azzal, amelyik a p'csájából kirántotta. És ha még egy olyant szól ami nem tetszik, "megbaxom a szádat te k'csög".


Érdekes mód bekussolt, kiadta a papírokat, és távoztunk. Az orvos pofája is elégtétel volt, amikor a lányom megkérdezte tőlem, hogy ugye nem fogom megverni?


Megnyugtattam, hogy nem ér annyit.


Tudod te, hogy hány ilyen tetves rohadékkal találkoztam már?


A páromnak nőgyógyászati problémája volt. megállapították hogy laphámsejtes carcinoma, vagyis egyfajta bőrrák, és ezt mintavétel előtt.


Meg sem várták a mintavétel eredményét, megműtötték, éltávolítva az érintett területet.


Megjött az eredmény, rákra NEGATÍV.


Ha a párom nem lököd ki a kórházból akkor berakom az egyik osztályra az orvost, én meg megyek a sittre.

ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 A kérdező kommentje:

#87

Öreg. Senkit nem érdekel a sztorid, amivel terelsz. Mindig ezt csinálod. Ha felsülsz a vitában, és nem tudsz reagálni, elkezdesz szentségelni valami személyes élmény kapcsán.


"Ha a párom nem lököd ki a kórházból akkor berakom az egyik osztályra az orvost, én meg megyek a sittre."

Mármint VISSZA a sittre. :D

ápr. 13. 22:17
 89/103 DK-s ***** válasza:
0%

A sztorimnak intő jelnek kellene lennie arra nézve, hogy mennyit ér a magyar egészségügy hitele, bármilyen szempontból.


Semennyit.

ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
60%

#76

TBC [link]


A BCG oltást felnőtt korban ismételni kellene, de nem teszik. A hajléktalanok között iszonyú sok TBCs, hepatitis-es van! Járvány nincs, de figyelemfelkeltő a számuk!


Mindegy mit írunk, nem fogod fel, viszont talán a többi olvasónak hasznos lesz...

ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!