Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálatok is megjelentek a...

Nálatok is megjelentek a közmunkás postások?

Figyelt kérdés

Tegnap nem bírtam elmenni emellett, mikor életemben először láttam KÖZMUNKÁS postást

Régen meg most is hivatal a posta. Nagyszüleim túrják még mindig a földet. Meg 60-70 éve nagyon sok mindenki, és aki nem túrta a földet, az azért több pénzzel rendelkezett, és nem lehetett akárki postás, manapság meg úgy tűnik akárki??

Ide jutott az ország?



2013. dec. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Nos én pontosan a kultúrális közmunkások miatt nem vállaltam el a közmunkát a volt munkahelyemen ahol 8 évig voltam állományban, kirúgtak majd vissza akartak venni havi 49-ért közmunkásnak uabba a munkakörbe ahol 8 évig dolgoztam. A kultúrálisok vállán nulla felelösség van, egy számítógépre visznek fel adatokat és kapnak havi nettó kb 70-et. Az én munkaköröm óriási felelösséggel járt ugyanis egy közintézményt (múzeum) nyitottam-zártam, pénzzel dolgoztam, látogatókkal kommunikáltam, (idegen nyelven is) riasztóberendezéseket kezeltem, delegációkkal foglalkoztam. Nekem havi 49-el akarták kinyomni a szemeim, az meg akinek nulla felelössége van, kap 70-et! Na erre azt mondtam hogy nem! Egyébként a gazdaságis is uilyen véleményen van mint én. Ö is 70-et keres (hagy ne mondjam mekkora pénzügyi felelössége van) mint a kultúrális közmunkások, akik jól elnevetgélnek ugyanennyiért nulla felelösséggel a vállukon! Tehát a véleményem az megvan..
2013. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

ISMÉT CSAK ÁLLJON MEG A MENET!

Én is ilyen kulturális közfoglalkoztatott vagyok. Nem tűröm, hogy ilyen megalázóan vélekedj rólunk kedves utolsó. Nem mi választottuk ezt, hanem felajánlották nekünk is. Felelősség? Felelősség az van bőven, ugyanis egy kulturális intézményt nyitok, zárok nap mint nap, készítem elő a rendezvényeket, felelősségteljesen megcsinálom azokat a feladatokat, amiket adnak és a rendes dolgozók helyett is én dolgozom és felelősségteljesen viszem a település kulturális életét, turizmusát kedvező irányba, ahelyett hogy leszarnám és olyan adatokat szolgáltatnék, amivel több kárt csinálnék a településnek, mint hasznot. Ugyanis az adatokból kiadványok, helyzetelemzések, stratégiák készülnek majd. Ne haragudj, de nem vagy te mártír, akinek fel kellett volna áldoznia magát és nem elfogadni a munkát. Én keményen dolgozok és kikérem magamnak, hogy így vélekedj kivétel nélkül minden ilyenfajta közmunkásról. Már nem az első eset, hogy ilyenekkel támadnak minket azok, akiknek fogalmuk sincs, hogy mi a feladatunk. Nem 70 ezer, hanem 64!

2013. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nono de te nem egy számítógép elött ülsz egész nap annyiért!,Akikre raktak felelösséget mint rád az ok. De akikröl én írtam azokon nulla felelösség van! Érted már????
2013. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
8 év után ha téged is elküldtek volna állományból majd nagylelküen a végzettségeidet nem beszámítva visszavennének 49-ért amig látnád hogy a kultúrálisok akiken nincs felelösség kapnak akkor 64-et, te is elgondolkodnál! Nem?????
2013. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Számítógép előtt is ülök sokat! A munkavégzés odaköt! Most akkor mit csináljak? Manapság milliók végeznek irodai munkát, akkor az nem felelősségteljes munka? Már bocs, de elég hülyén gondolkodsz.
2013. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
52%
Hogyan vennének vissza erre a munkakörre 49ért, ha eleve 96800 bruttó a bér, ami nettó 64ezer? Hova tűnik az a 15ezer?
2013. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Még mindig én: akik 3 éve dolgoztak nálunk, azoknak a fönök beigérte a közmunkát hogy maradhatnak, majd közölte velük hogy bocs itt mégsem de mehettek 49-ért iskolákat takarítani. (mert a kultúrálisok miatt már nincs hely) Ehhez mit szólsz?
2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
36-os: úgy hogy nekem nem akarták beszámítani a végzettségeim!
2013. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem! Megértem azt is hogy dühös vagy, de lehet inkább a főnöködre kellene haragudnod, sem mint a közfoglalkoztatottakra, akik nem hsizem, hogy tehetnek az egészről. Ők munkát kerestek, vagy hívták őket erre és bekerültek. Szerintem semelyik nem akart téged kirúgni, ellentétben a főnökkel.
2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
35-ös: más egy irodán dolgozni, mint pénzzel dolgozni, delegációkkal kommunikálni, riasztásokkal foglalkozni, (pl téves riasztások elhárítása) mütárgyakért felelösséget vállalni.
2013. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!