Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálatok is megjelentek a...

Nálatok is megjelentek a közmunkás postások?

Figyelt kérdés

Tegnap nem bírtam elmenni emellett, mikor életemben először láttam KÖZMUNKÁS postást

Régen meg most is hivatal a posta. Nagyszüleim túrják még mindig a földet. Meg 60-70 éve nagyon sok mindenki, és aki nem túrta a földet, az azért több pénzzel rendelkezett, és nem lehetett akárki postás, manapság meg úgy tűnik akárki??

Ide jutott az ország?



2013. dec. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
20%
a szabadkőművesek tönkre teszik az országot
2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
34%
igen, az elsőnek igaza van! a szabadkőművesek, a kommunisták, a libsik és az illuminátusok tönkre akarják tenni az országot, de mi nem hagyjuk!
2013. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
65%
Valamit te nagyon el néztél!!Csak hívatalból hordják a helyi kézbesítendő adóval kapcsolatos leveleket. Helyi,gépjármű,közmű,iparűzési,szemét,stb.
2013. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Ehhez komolyan már tehetség kell..

Gondolom nem kap annyi zsetont, mint egy ,,igazi'' postás.

Szégyen az összes postásra nézve, mások meg dúskálnak a milliárdos büdzsében.

Akik ott ülnek a Parlamentben, és sok olyan van aki, nem szólal fel a 4 év alatt, és hazavisz havi másfél milliót.

2013. dec. 31. 11:42
 5/47 A kérdező kommentje:
A közmunkás mellény volt rajta..
2013. dec. 31. 11:43
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

NA álljon meg a menet! Illő lenne tudni, hogy nem minden közmunkás buta és műveletlen, esetleg cigány. Én diplomásként vagyok közmunkán és szerintem sok sorstársam van még ilyen helyzetben. A közmunkásmellény, az nem közmunkás mellény, hanem láthatósági mellény, amit nálunk a rendes postás is ugyan úgy hord, mint pl. anyum, ha éppen biciklivel járkál a városban.

Hidd el, hogy a közmunkások felének magasabb a végzettsége, vagy műveltebb, mint Te magad, kedves kérdező.

2013. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%

6-nak igaza van. Le lehet állni ezzel a hülye előítélettel, hogy közmunkás=buta, képzetlen. És aki képzetlen és közmunkás, azzal sem kell előítéletesen károgni.

BÚÉK! egy diplomás közmunkás

2013. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Kivétel mindig van, kedves hatos. Sok hivatalosan túliskolázott személy van, azoknak az embereknek nem kéne postásnak lenni.

Az a szomorú, hogy egyazon munkahelyen dolgozik ugyanannyi pénzért egy egyetemi diplomát szerzett személy egy nyolc általánost sem elvégző földönfutóval. Most mindegy, hogy postás, vagy nem, maga a tény SOKKOLÓ!

2013. dec. 31. 11:57
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne sokkold magad, kérdező. Te milyen megoldást tudnál a rettenetes munkanélküliség ellen javasolni?
2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
35%
Ja mert a postás az már karrier, ne röhögtess kérdező. Egy szakiskola kell hozzá, annyi minimum van minden második közmunkásnak.
2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!