Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálatok is megjelentek a...

Nálatok is megjelentek a közmunkás postások?

Figyelt kérdés

Tegnap nem bírtam elmenni emellett, mikor életemben először láttam KÖZMUNKÁS postást

Régen meg most is hivatal a posta. Nagyszüleim túrják még mindig a földet. Meg 60-70 éve nagyon sok mindenki, és aki nem túrta a földet, az azért több pénzzel rendelkezett, és nem lehetett akárki postás, manapság meg úgy tűnik akárki??

Ide jutott az ország?



2013. dec. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39-es! Az tény hogy szemét volt a fönök! Volt akivel tegnap közölte hogy mégsem kell de mehet iskolát takarítani.
2013. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Persze hogy más, minden munka más. Vannak egyébként múzeumokban is ilyen kulturális közfoglalkoztatottak. Ellenben én is milliós eszközökért felelek, szociális segítséget nyújtok, igaz pénzt nem szedhetek a nonprofit jelleg miatt.
2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Végezetül: a kultúrálisok meg is mondák hogy nem vállalnák azt a felelösséget ami rajtam volt. Ami ma a legfontosabb: BUÉK mindenkinek!
2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Jól van akkor, mindannyian szemét bagázs vagyunk, mert dolgozni akarunk. Fogd már fel, hogy nem tehet az a szerencsétlen közfoglalkoztatott arról, hogy téged kirúgtak! Így ne őt hibáztasd, hanem a volt főnöködet, amiért ilyen szaralak.
2013. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy mindenki az? De ha neked ez jó akkor gondold így. A másik meg az hogy írtam én olyat hogy xyz nevü kultúrális tehet bármiröl is? Te jó ég!
2013. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Konkrátan nem írtad, hogy ki, hanem az összeset egy kalap alatt gyalázod és hibáztatod, azért ami történt veled. Mert hogy mi nem dolgozunk és nem vagyunk felelősségteljesek.
2013. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én arról nem tehetek hogy magadra vetted, ez a te bajod.
2013. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!