Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem dolgoznak a közmunká...

Miért nem dolgoznak a közmunkások rendesen? Miért lehet azt látni, hogy folyton mást csinálnak munka helyett?

Figyelt kérdés
Itt a városban is ahol lakok, állandóan csak azt lehet látni hogy beszélgetnek egymással, sétálgatnak békésen, holott egy csomó hó van a köztereken, ami nincsen eltakarítva. Én a házam előtt mindig eltakarítom a havat, nem csúszkál előttem senki. De a köztéren, ahol a közmunkások feladata lenne eltakarítani a havat, elég nagy hó van, és nagyon csúszik is már. Ezeknek nincs felettesük, akik rájuk szólnának ha nem dolgoznak? Ha én a a munkahelyemen ilyen szinten nem csinálnék semmit, akkor már régen kirúgtak volna. Azért felháborító, főleg azért mert a mi adónkból fizetik őket. Szerintem egyébként a közmunka egy nagyon jó dolog, hiszen így dolgozni is kell a pénzért, nem csak úgy segélyként odaadják nekik a semmiért, aztán meg otthon döglenének, vagy a kocsmában innák le magukat.

#ellenőrzés #közmunkás #nem dolgoznak rendesen #csúszós járdák #szemét az utcán
2017. febr. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
85%

"Az utolsó válaszadóval nagyon egyetértek, szerintem is világ életükben lusták voltak, meg most is azok, más munkára nem is lennének alkalmasak."


Az okos ember ilyenkor felteszi a kérdést, hogy vajon miért lusták? Miért motiválatlanok? Miért nem látnak maguk előtt semmiféle pozitív jövőt?

A buta ember pedig csípőből gyűlölködik, hogy bukbukbukbuk, dögőjenek meg, lusták vótak mindig is, dögőjenek meg, me lusták, hajjon meg mind!!!

2017. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
91%

"Rengeteg mindent köszönhetünk Orbán Viktor miniszterelnök Úrnak"



Jahh hát így már értem. Nincs is több kérdésem.

2017. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
91%

"Ööö elárulnád, hogy más hogy tudott akkor tanulni?"


Úgy, hogy egy szolgalelkű droid, aki magába szippant minden moslékot, amit elé raknak. Ööööööööö.


"Illetve miből gondolod, hogy fognak?"


Normális oktatási rendszerben inkább tanulnak a diákok, mint egy olyanban, ahol az elsajátítandó tudás 90%-a felesleges baromság, amit be kell magolni és amire a jövő hónapban már nem is emlékszik az ember.

2017. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
14%

k? Miért motiválatlanok? Miért nem látnak maguk előtt semmiféle pozitív jövőt?"


Mert lusták, büdös nekik a munka.

2017. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, könnyű úgy fikázni nyomorult embereket, hogy a s..ged alá raktak diplomát, biztos szülői háttérrel gondolom.

Persze, most azt fogod majd kitalálni, hogy saját pénzből szerezted meg, miközben 3 műszakos melót nyomtál egy albérletben.

Hát persze.

Nos, akikről beszélsz, esélyük nem volt még csak középiskola felé sem jutni, és igen, hibáztatható a nyomorék oktatási, szociális rendszerünk érte.

2017. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
94%

"Orbán Viktor Miniszterelnök Úr"....


Na azt hiszem itt vedd be most a gyógyszereid.

2017. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
88%

"gy, hogy egy szolgalelkű droid, aki magába szippant minden moslékot, amit elé raknak. Ööööööö."


Nem. Viszont általánosítani elég csúnya dolog.

2017. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
79%
Te mennyit kapsz az agitátori munkáért? Érdekelne. Komolyan.
2017. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
64%

"diákok, mint egy olyanban, ahol az elsajátítandó tudás 90%-a felesleges baromság, amit be kell magolni és amire a jövő h"


Jaja, esetleg szerinted. Főleg szakmán kevés a baromság.

2017. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
74%

"Mert lusták, büdös nekik a munka."


Az nekem is büdös, de ez igazából nem indok arra, hogy szúrjuk már ki a szemüket szarral meg húggyal.

2017. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!