Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem dolgoznak a közmunká...

Miért nem dolgoznak a közmunkások rendesen? Miért lehet azt látni, hogy folyton mást csinálnak munka helyett?

Figyelt kérdés
Itt a városban is ahol lakok, állandóan csak azt lehet látni hogy beszélgetnek egymással, sétálgatnak békésen, holott egy csomó hó van a köztereken, ami nincsen eltakarítva. Én a házam előtt mindig eltakarítom a havat, nem csúszkál előttem senki. De a köztéren, ahol a közmunkások feladata lenne eltakarítani a havat, elég nagy hó van, és nagyon csúszik is már. Ezeknek nincs felettesük, akik rájuk szólnának ha nem dolgoznak? Ha én a a munkahelyemen ilyen szinten nem csinálnék semmit, akkor már régen kirúgtak volna. Azért felháborító, főleg azért mert a mi adónkból fizetik őket. Szerintem egyébként a közmunka egy nagyon jó dolog, hiszen így dolgozni is kell a pénzért, nem csak úgy segélyként odaadják nekik a semmiért, aztán meg otthon döglenének, vagy a kocsmában innák le magukat.

#ellenőrzés #közmunkás #nem dolgoznak rendesen #csúszós járdák #szemét az utcán
2017. febr. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
15%

, hogy szúrjuk már ki a szemüket szarral meg húggyal."


Nyugodtan kipótolhatod nekik, nem tiltja semmi.

De ne az én adómmal gazdálkodj!

2017. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
81%

Mért ne? Én is sajnáljam tőled az ellátást mikor orvoshoz mész? Én utálom az orvosokat, nem is járok hozzájuk de 30 éve tőlem is vonják a TBt amit a hozzád hasonló szarrágókra költenek.



Téged mióta zavar, hogy az általam fizetett összegből elmegyógykezelnek?

2017. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
66%
Ostoba fidesztroll vagy, kérdező.
2017. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
22%
Korrekt meglátás 33-as.
2017. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
21%

"éged mióta zavar, hogy az általam fizetett összegből elmegyógykezelnek?"


Én adózok, szal nem tudom miről beszélsz.

2017. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
80%
És más szerinted nem adózik, egyedül csak te? Én mért nem hisztizek hogy az én adómból fizetik őket?
2017. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
12%

A közmunkás mit adózik?

Amit kap az államtól? :D

Az hogy téged nem izgat, hogy élhetnél jobban is, az már a te bajod.

2017. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
86%
Mindig úgy voltam vele, ha már vonják azt a retkes adót inkabb az ilyen szegény embereknek adják mint orbánesküvőkre költsék. De azért jó néhány hozzád hasonló kapitalista paraszt van itt.
2017. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
84%
Egy szolidáris és demokratikus országban a kozmunka miatt tomegtuntetéseknek kellene lenniük, ami a szégyene ennek az országnak. Elfogadhatatlan, hogy kényszermunkát végeztetnek a rászorulókkal a segélyért cserébe.
2017. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

"A közmunkás mit adózik?

Amit kap az államtól? :D"


Igen azt. De az én adómból lózungon túl már nem tudod megmagyarázni mért csípi ez a szemed.



"Az hogy téged nem izgat, hogy élhetnél jobban is, az már a te bajod."


Élhetnek jobban is, ha kevesebbet dolgoznék. Most wabereses vagyok havi 450 ezerért de gondolkodom rajta, hogy átmegyek a Német Eurotranshoz. Ott lenne rá lehetőség, hogy havi két hetet dolgozzak, kettőt pihenjek 280 ezerért. Az meg nekem simán elég.


Bár azt nem igazán értem mi köze az én életemnek a kozmunkasokhoz, vagy a te adódhoz. Majd ha már túl öregnek érzem magam a teljes havi munkához váltok. Nem rád tartozik.

2017. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!