Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem dolgoznak a közmunká...

Miért nem dolgoznak a közmunkások rendesen? Miért lehet azt látni, hogy folyton mást csinálnak munka helyett?

Figyelt kérdés
Itt a városban is ahol lakok, állandóan csak azt lehet látni hogy beszélgetnek egymással, sétálgatnak békésen, holott egy csomó hó van a köztereken, ami nincsen eltakarítva. Én a házam előtt mindig eltakarítom a havat, nem csúszkál előttem senki. De a köztéren, ahol a közmunkások feladata lenne eltakarítani a havat, elég nagy hó van, és nagyon csúszik is már. Ezeknek nincs felettesük, akik rájuk szólnának ha nem dolgoznak? Ha én a a munkahelyemen ilyen szinten nem csinálnék semmit, akkor már régen kirúgtak volna. Azért felháborító, főleg azért mert a mi adónkból fizetik őket. Szerintem egyébként a közmunka egy nagyon jó dolog, hiszen így dolgozni is kell a pénzért, nem csak úgy segélyként odaadják nekik a semmiért, aztán meg otthon döglenének, vagy a kocsmában innák le magukat.

#ellenőrzés #közmunkás #nem dolgoznak rendesen #csúszós járdák #szemét az utcán
2017. febr. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
Én se tudtam elhelyezkedni diplomásként, de inkább az alkalmi fizikai munka (aztán ha nem találok itthon semmit, akkor nyelvtudással átmenetileg külföld), több pénz, mintha közmunkás lennék. A munkamorálommal nincs gond, mindenhol elégedettek velem és rendszeresen visszahívnak. Nem értek egyet azzal, hogy a fizetéssel arányos a motiváció, aki nem tanul meg dolgozni, nincs munkamorálja, az több pénzért sem fog jobban akarni és lesz kevésbé lógós.
2017. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!