Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a magyarságoto...

Büszkék vagytok a magyarságotokra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Semleges.
2017. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
63%

"Arról nem beszélsz jelenleg mit is teszel, hogy arra legyél büszke, ne arra, ami 1000 éve, vagy 200 éve történt..."


Itt élek, gyereket nevelek, idős szülőket támogatok stb. Mi mást kéne tennem, nem vagyok "írástudó", egyszerű melós, egy kamionsofőr.


Te mit teszel?

2017. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
30%

Pont úgy nem vagyok rá büszke, mint ahogy nem is szégyellem.

Büszke a saját teljesítményeimre lehetnék, az hogy magyarnak születtem sem nem érdem, sem nem saját akarat eredménye.


Ilyen alapon büszke lehetnék a szemem színére, a magasságomra, vagy éppen a bőrszínemre is.

Sőt büszke lehetnék a nememre is.

2017. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
Akkor a melegek miért büszkék, hiszen szerintetek ha valaki nem tett érte, akkor nincs miért büszke legyen.
2017. júl. 6. 18:13
 25/82 anonim ***** válasza:
36%

25. +1


Igen, a meleg büszke, mert annak született, ami - de a magyar ne legyen büszke.


Ez az igazi liberalizmus veleje - a kettős mérce.

2017. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
37%

Időpont ma 18:06


Semmit. Pont ezért írtam, hogy miért legyek rá büszke? Én arra vagyok amit elértem, nem arra miféleként tettem ugyanezt. Mint ahogy írod: egy ritka nyelvet beszélő nép tagja. Pontosan. Semmit nem érsz vele, a környéken nem találni olyan népet akivel eltudnál magyarul beszélgetni. Ez mire jó? Semmire. A magyarok utálják a külföldieket (legyen az román, szlovák, török, olasz, vagy migráns), nem nyitnak a világ felé, elvannak a maguk zárkózott roskadozó világában. Korruptak, azt keresik hol lehet spekulálni, turkálnak a zsebedben, azt lesik a másik mit csinál. Ha neki rossz, legyen neked is. Én erre legyek büszke? Ne arra legyél büszke ki volt Ady, meg tudod, hogy kiűztük a törököt, mert ez senkit sem érdekel, hanem arra amilyenek jelenleg vagyunk.

2017. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 Fatal_3rror_ ***** válasza:
67%
A magyarságra büszke lenni nekem kicsit olyan, mint amikor egy szép embernek gratulálnak a szépségéhez, mintha bármiben is rajta állt volna hogy milyen genetikát örököl.
2017. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
29%

"Semmit. Pont ezért írtam, hogy miért legyek rá büszke?"


Akkor mit lebegteted a szád?


"Mint ahogy írod: egy ritka nyelvet beszélő nép tagja. Pontosan. Semmit nem érsz vele"


Nem is akarok elérni vele semmit.


"a környéken nem találni olyan népet akivel eltudnál magyarul beszélgetni."


Beszélek vele angolul, németül.


"A magyarok utálják a külföldieket"


Baromság. Egész történelmünk a befogadásról szólt. Neked nincs nem magyar a felmenőid között? Biztos, hogy van, akkor meg mi a fenéről beszélsz?


"nem nyitnak a világ felé, elvannak a maguk zárkózott roskadozó világában."


Ja, ezt már ismerem. Nyitni a világ felé = tücsköt - bogarat befogadni, .uziházasságot támogatni meg mindenféle más elhajlást. Kösz, nem.


"Korruptak, azt keresik hol lehet spekulálni, turkálnak a zsebedben, azt lesik a másik mit csinál."


Érthetetlen, 42 vagyok, ilyet nem tapasztaltam még.


"Ne arra legyél büszke ki volt Ady, meg tudod, hogy kiűztük a törököt, mert ez senkit sem érdekel"


Engem igen, ha nem veszed rossz néven. Persze, a sok tuskó nem tudja ki Ady vagy Krúdy - nem feltétlenül rád gondolok - csak könnyebb úgy tenni, hogy leszarom, csak művelődni ne kelljen.


"hanem arra amilyenek jelenleg vagyunk."


Most is jók vagyunk, csak sok a kishitű lúzer.

2017. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
2%
Amúgy meg kíváncsi lennék 1 millió átengedett migráns (amit képtelnek voltunk kezelni) után most is beletörne-e a foga a törököknek és oroszoknak/szovejteknek ellenünk, ha már ez ennyire számít a magyarságnál.
2017. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
32%

"A magyarságra büszke lenni nekem kicsit olyan, mint amikor egy szép embernek gratulálnak a szépségéhez, mintha bármiben is rajta állt volna hogy milyen genetikát örököl."


Akkor még egyszer: a "meleg" miért büszke arra - olyan nagy büszkeségre azért okot nem adó - genetikára, amivel a sors sújtotta?


Mennyiben áll rajta? Ilyen kripli lett, aztán olyan büszke, hogy nagyon. Neki lehet?

2017. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!