Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a magyarságoto...

Büszkék vagytok a magyarságotokra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
34%

""Miben vagyunk jók?"


Hát..-Te semmiben."


Pfff, na jön a személyeskedés, ha már kifogytak az érvek? Kérlek sorold fel a jelenlegi magyar miben olyan jó. Ne a történelemmel gyere, hanem azzal, amiben most a magyarok kiemelkedőek és adnak valamit a világnak, vagy Európának.

2017. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
32%

42.


Miért kéne bármit adni? Hát nem arról van szó állandóan, hogy a sokszínűség, a sokféleség, vállald magad, légy önmagad stb?


Csak magyar ne légy, vagy ha az vagy, húzd meg magad.

2017. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
65%

""A műveltséget és a tanultságot ne keverjük össze a magyarsággal"


Pedig összefügg. Aki nem ismeri a kultúráját, eleve nem lehet rá büszke - hiszen nem ismeri.


Már bocs, de ez hülyeség. Tehát ha én mondjuk nem ismerem ki volt Ady, nem ismerem a magyar történelmet, a magyar kultúrát, akkor attól én nem lehetek büszke a magyarságomra? Attól, hogy nem ismerem még lehetek büszke arra, hogy melyik néphez tartozom. Szóval nem függ össze.

2017. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
28%

"Arra büszke, hogy egy kisebbség tagjaként nem hagyja magát elnyomni, kiáll azért, hogy ugyanolyan jogokat kapjon"

Mint a határon túli magyarok :) vagy az már nem ér?

Mit ad magyarország európának? Reményt. A nyugateurópai jobboldaliaknak, akik úgy érzik semmit nem számítanak a politikusaiknak.

2017. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
39%
Még mindig nem válaszoltál arra, mitől olyan jó MA magyarnak lenni, a történelmen, meg a kultúrán kívül...
2017. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
64%

32-es vagyok.


42, kicsit már átesel a ló túlsó oldalára, ne utálj már mindent ennyire ami magyar, komolyan...


Prezi

LogMeIn

Aida64

BalaBit

WizzAir


Ismerősek ezek a cégek? Nagyon okos magyar emberek alapították őket, ezt adjuk a világnak. Nem tudunk Google-t, Facebookot adni. De tudunk rengeteg jó és minőségi szolgáltatást, terméket is adni. Nem kell ennyire lenézned az országodat, azért mert sok benne a hülye. Lásd meg benne a szépet is, lásd meg benne azt, hogy vannak benne olyan emberek, akik tesznek is, nem csak lehúznak.

2017. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
41%
A befogadásról meg csak annyit: a nejem szlovákiai magyar, a nagy kedves befogadó országodban simán lemigránsozták, és megkérdezték, hogy mit keres itt, miért nem megy haza. Ennyit a kedves magyar nemzetről...
2017. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
74%

"Ennyit a kedves magyar nemzetről..."


Azért mert sok kretén van, még nem az összes ember az. Ha én átmegyek Szlovákiába, és Jan Slota haverjai megvernek, attól nem fogok utálni minden szlovákot. Vedd már észre, hogy ugyanolyan vagy, mint a buta neonácik...

2017. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
31%

"akkor attól én nem lehetek büszke a magyarságomra? Attól, hogy nem ismerem még lehetek büszke arra, hogy melyik néphez tartozom. Szóval nem függ össze."


Jó, csak ekkor ellentmondásba keveredsz, nevezetesen olyanra vagy büszke ami mögött nincs tartalom, vagy nem vagy tudatában eme tartalomnak.


Eddig még Adyra SEM voltál büszke, akkor, hogyan lehetsz büszke, ha nem tudod ki Ady?

2017. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
29%

"Nem értem hogy miért pontoztak le ennyien."

Én értem.

Mert nem tudják elviselni ha valaki az egybites világképüknek ellentmond.

2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!