Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a magyarságoto...

Büszkék vagytok a magyarságotokra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
30%

# 41/51 Időpont ma 19:02

Mondtam hogy nem érted.

2017. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
61%

"Még mindig nem válaszoltál arra, mitől olyan jó MA magyarnak lenni, a történelmen, meg a kultúrán kívül..."


De miért zárjam ki ezeket? A kulturális háttér lényeges elem.


Nekem jó MA magyarnak lenni, ha neked nem, tudlak sajnálni.

2017. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
61%

"Azért mert sok kretén van, még nem az összes ember az. Ha én átmegyek Szlovákiába, és Jan Slota haverjai megvernek, attól nem fogok utálni minden szlovákot. Vedd már észre, hogy ugyanolyan vagy, mint a buta neonácik..."


Igen, akkor mitől van ez a nagy migránsellenesség otthon? Nem minden migráns terrorista és nem minden migráns ingyenélő, mégis így adják elő, ahogy te nevezed a neonácik. Van különbség? Nincs. Ugyanolyan megkülönböztetés mindkettő.

2017. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
95%

32 vagyok.


"Igen, akkor mitől van ez a nagy migránsellenesség otthon? Nem minden migráns terrorista és nem minden migráns ingyenélő, mégis így adják elő, ahogy te nevezed a neonácik. Van különbség? Nincs. Ugyanolyan megkülönböztetés mindkettő."


Hidd el, az ország 70%-a nem ilyen hülye. Van egy 1-2 milliós jó hangos kisebbség, akik szerint minden migráns terrorista, és azt hallod. A normális emberek szavát nem hallod, mert nincs idejük ilyesmivel foglalkozni, tudják jól, hogy Magyarországra semmilyen veszély nem leselkedik. Az 1-2 millió rettegi pedig mindentől fosik ami nem magyar. Ettől függetlenül én sem támogatom, hogy mindenki ellenőrizetlenül befolyjon az országba, csak mert olyan kedve van, legyen az arab, hottentotta, kínai, orosz, szerb, tök mindegy. Útlevéllel/személyi igazolvánnyal, hivatalos határátkelő helyen jöjjön, és jóban leszünk. Aki a zöldhatáron át akar osonni, annak nincsenek jó szándékai, az nem megbízható. Ez azért gondolom még sem olyan durva kérés.

2017. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
25%

# 47/54 Időpont ma 19:10


Ebben igazad van. Sok magyar lehet büszke a teljesítményére ma is.

De én miért legyek büszke arra, hogy olyanokkal tartozok egy nemzethez, akik egyénként elértek valamit?

Ezzel az erővel büszke lehetnék arra is, hogy egy utcában laktam Nyilasival.

2017. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Miért lennék rá büszke? Hogy egy rafkós, keményedő, seftelős, egoista, nagypofájú, önimádó népnek vagyok a tagja? Ez miért büszkeség?
2017. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
91%

HakapesziM

Én csak arra reagálnék, hogy szerinted a melegeket ezzel a genetikai hibával sújtotta a sors.

Én meleg vagyok. Nem vagyok rá büszke, és lehet hogy nem "normális" dolog, de nehogy azt hidd, hogy mi ezt sorscsapásnak tekintjük. Ellenkezőleg. Elfogadjuk, és a nehézségek ellére próbálunk boldogulni, pont úgy ahogy a magyarok tették a történelem során, ahogy egy vàlaszodban leírtad. Látod, ugyanarròl a tőről fakad a nemzeti büszkesèg és a melegbüszkeség. Ünnepelni azt akik vagyunk annak ellenère hogy sokaknak ez nem tetszik. Ahogy a nemzeti ûnnepeken azt ünnepeljük, hogy fennmaradt az ország és nem lett török vagy habsburg gyarmat addig a melegek azt ünneplik a felvonuláson pl. hogy a gyűlölködès ellenère nem lettek depresszió drogfüggők hanem képesek voltak kiâllni magukért.

2017. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
69%

"Igen, akkor mitől van ez a nagy migránsellenesség otthon"


Az a baj, hogy ahhoz, hogy felfogd, hogy mi történik, túl ostoba vagy.

Neked mindenki náci meg fasiszta, aki nem ért veled egyet.

2017. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
6%
Az őseimre büszke vagyok, a kortársaimat szégyellem.
2017. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
17%

#42


"Ne a történelemmel gyere, hanem azzal, amiben most a magyarok kiemelkedőek és adnak valamit a világnak, vagy Európának."


Itt van például a válság.

Rendbetettük az országot hatalmas ellenszélben, és ellendrukkerek között.

A görögök, akiket az EU ,eg az IMF is "segített", csak mélyebbre kerültek...

Az IMF azóta elismerte, hogy jobb tanácsokat adtunk magunknak, mint ők.


Most pedig, mint 500 éve, megint mi vagyunk az egyetlenek akik védjük Európát a muszlim inváziótól.


Az ország tele van túristával, nem lehet szállást kapni, minden évben rekordot dönt a túrizmus... Ezek valószínűleg tudják, hogy miért.

Diplomásainkat százával szippantják el...

Annyira ezek szerint nem lehetnek rosszak.

Igen, az EU csatlakozáskor nagyon rosz fizetési kvótát alkudtak ki a tárgyaló partnerek... Ezért nagy az elvándorlás.

De minden magyar talál munkát, és jól végzi azt.

Tehát nem a magyarokkal van a baj, hanem azokkal a nemzetközi egyezményekkel, amik nem engedik az országot talpra állni.

Először is a kibírhatalan kamatterhek, aztán a ránk erőltetett bérstruktúra, aztán a az EU-s kvóta rendszer, hogy mennyi cukorgyárunk, szőlőnk, gyümölcsösünk, iparunk, mezőgazdaságunk lehet...

Ezektől a koloncoktól kellene megszabadulnunk...

2017. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!