Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Felkelhetetle kérdése:

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
 71/130 anonim ***** válasza:
16%

"És egyáltalán nem bántuk meg."


Mi sem bántuk meg, hogy leléptetek. Csak azt bánom, hogy ideszemetelsz a GYK-ra, de ne legyünk telhetetlenek!

2018. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
65%
Még szerencse, hogy te nem szemetelsz, köszönöm értelmes hozzászólásod, nem hazuttoltad meg magad.
2018. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
41%

"Mi sem bántuk meg, hogy leléptetek"


Majd megbánod, amikor nem lesz aki fizesse a járulékokat, mert kiürül fiatalból az ország. Vagy nem lesz aki ellásson egy sürgős esetben.

2018. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim ***** válasza:
81%

"Majd megbánod, amikor nem lesz aki fizesse a járulékokat, mert kiürül fiatalból az ország."


Kedves Hihetetlenül Naiv Barátom!


A mostani 40-es korosztálynak már nem lesz nyugdíja, aki nem látja ezt, az vagy vak, vagy pedig buta. Ha valami hirtelen csoda folyamán megállna a kivándorlás (az MSZP 1 év alatt nyugati béreket varázsolna, haha, álmodj királylány!), és maradnának a mostani születési arányok (amelynek jelentős része rejtett erőforrás kategória sajnos), akkor sem lenne már elég járulékfizető, hogy működhessen a nyugdíjrendszer. Egyszerű matek ez, nem varázslat...

2018. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim ***** válasza:
81%

"A mostani 40-es korosztálynak már nem lesz nyugdíja, aki nem látja ezt, az vagy vak, vagy pedig buta"



Kedves Hihetetlenül Értelmezni nem tudó Barátom!


Hát erről beszélek én is....szövegértelmezés.

2018. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 A kérdező kommentje:
# 75 Ő csak megerősített téged. :D RELAX!
2018. febr. 25. 14:35
 77/130 anonim ***** válasza:
77%
ja azért nevez Naivnak...
2018. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim ***** válasza:
80%

"ja azért nevez Naivnak"


Ez olyan, mint amikor a kaki visszaszól a wc-ből, hogy "Hé, Te büdös vagy!". Azt írod, hogy nem tudok értelmezni, amikor egyértelmű, hogy nem csak a jelenlegi kormány tehet arról, hogy nincsenek uniós bérek és életszínvonal az országban, hanem kb a "rendszer(módszer)váltás" óta mindegyik.


Sírtok, hogy jajj, megint a Fidesz fog győzni, közben ha az MSZP(DK) győzne, hirtelen minden rendben lenne, még úgy is, hogy tisztában vagytok vele: az ő bűnük is az, hogy ennyi idő alatt Magyarország nem tudott olyan szintre fejlődni, hogy életképes alternatívát nyújtson a magyar fiataloknak a nyugati bérekkel szemben (most azokról a fogyatékosokról nem beszélnék, akik netán azért mennek el, mert nem az általuk imádott SZDSZ vagy ki tudja mi van éppen hatalmon).


Sírtok az elvándorlás miatt, de közben Ti is tudjátok, hogy ha a fene fenét eszik, legalább 10 évig itt még nem lesz olyan mértékű életszínvonal, mint nyugaton. Ezért bizony LESZ elvándorlás, FOLYTATÓDNI fog egészen addig, amíg nem normalizálódik a helyzet (így vagy úgy). Ezen egyetlen egy ellenzéki pártocska sem tud változtatni rövid időn belül. A nyugdíjrendszer bizony ÖSSZE FOG OMLANI/át fog alakulni, ez törvényszerű. Nincs csoda párt, aki varázsütésre megteremti a hőn állított jólétet, belelóg a kezetek a bilibe!!!


Persze nyilván jobb lenne egy olyan pártot választani, amivel 10 éven belül legalább lenne esély felzárkózni, és nem rabszolgákat akar tenyészteni, mint a Fidesz, vagy nem romákat, mint az MSZP/DK. Annak, hogy a Fideszt leváltsuk a legnagyobb akadálya az, hogy az ellenzéki szavazókat olyan rabló és inkompetens pártok zilálják szét, mint az MSZP/DK, akik ugyanazt a nyomort és kilátástalanságot képviselik, mint a Fidesz (ha nem nagyobbat).


És, hogy miért nem megy NEKED a szövegértelmezés? Mert ezt a fenti szösszenetet megpróbáltam korábban két mondatba csomagolni, de sajnos nem sikerült felfognod. Azért vagy naiv, mert az gondolod, hogy a mérleg másik oldala (ami sajnos jelenleg az MSZP/DK), változtatni akarna/tudna ezen, és azért húzod fel az orrod, mert nem ők fognak hatalomra kerülni.

2018. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim ***** válasza:
22%

Jövőre végzek a sulival, utána amint lehet lelépek, nem számít hogy ki nyer idén. Én sem akarom hogy a gyerekeim majd ilyen környezetben éljenek. Teljesen mindegy hogy ki nyer mert ennek az országnak már befellegzett, aki ezt nem látja az vagy istentelenül hülye, vagy vak vagy mindkettő. Nekem ne mondja senki hogy biztos a "diplomával van a baj", mert apám egyetemen végzett X éve, most tanárként 140e-t keres. Az oktatásügy, egészségügy gyakorlatilag a padlón van.

Le lehet pontozni.

2018. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországot a Fidesz élhetetlenné tette. Nem csodálom, hogy aki megteheti és akinek van elég bátorsága, az kimegy külföldre. Nekem keresztapám nem költözött el, de mivel a nyugati határhoz közel lakunk, tavaly tél végen kiment Ausztriába dolgozni. Kb. egy év alatt a kinti keresetéből addigi Opeljét Audira cserélte, múlt holnapban IPhone 7-et vett, márkás cuccokban jár és az albérlet (ami valljuk be nem egy kis lyuk) fizetése MELLETT is tud félretenni.
2018. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!