Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 A kérdező kommentje:
# 61 Ez mondjuk tényleg igaz. :) Ez egészen addig szépnek hangzik amíg a vállalatok nem azért mennek tönkre mert nincs ki dolgozzon bennük. Amire már van bőven példa.
2018. febr. 25. 01:12
 62/130 anonim ***** válasza:
72%
#61 Pont az a baj, hogy én csak kopár, kihalt magyar tájat látok mindenütt, de ha átmegyek a határon romániába, ukrajnába, vagy szlovákiába, ott rögtön érezni, hogy már nem magyaroszágon vagyok, mert látok teheneket legelni a mezőkön, embereket akik mindenütt sürgölődnek a földeken, látszik, hogy nagyon megy a termelés, de elszomorító, hogy a szomszédos sok echte magyar által lenézett országoktól már mennyire le vagyunk maradva. Meglátszik, hogy egy tudatlan bunkó a miniszterelnökünk, aki nem ért semmi máshoz, csak a harácsoláshoz és a bűnszervezetének a növeléséhez..
2018. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
61%
nagyon vicces a sok proli aki tapsol a kivándorlásnak aztán majd dühöng hogy hogy merik kitolni a nyugdíjkorhatárt
2018. febr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim ***** válasza:
81%
ma 01:22 Ez nagyon szívszorító volt.
2018. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
62%

#65 meg amikor akkora lesz már az emberhiány, hogy ide is bevándorlókat kell importálni.


Ha egy magyart csak törve beszélő szerb, vagy ne adj isten afrikai lesz a háziorvosuk :D

2018. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 A kérdező kommentje:
# 67 Erre minden esély megvan, tapasztalatból mondom nem egy szerb kezdet el csak úgy magyar nyelvet tanulni csak hogy neki is legyen magyar (uniós) állampolgársága. Érdekes módon régen meg megverték akik magyarul próbáltak megszólalni az ő gyönyörű kis hazájukban. (itt gondolok a magyar kisebbségre) :)
2018. febr. 25. 07:54
 67/130 anonim ***** válasza:
71%
#44 Ja, csak évente harmincezren döglenek meg benne fölöslegesen, de azért nincs baj az egészségüggyel. Téged fizetnek ezekért a mocskos hazugságokért, vagy önmagadtól vagy ekkora elb_szott kretén?
2018. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
70%
Én akkor költözöm el, ha másik kormányzat lesz, amelyik megemeli az adómat.
2018. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim ***** válasza:
72%
67-es ,ellenzéki hazugságáradatot mindenki le tud írni ,csak bizonyíték nincs rá semmi. Nagyon kevesen hallnak meg konkrétan műhibák miatt vagyis a rossz ellátás miatt.Meg kell nézni mennyi műhiba per van az jó íránymutató.Nem több,sőt jóval kevesebb mint nyugaton,tehát jóval kevesebb is a problémás ellátás. Akik meghalnak azoknak így is úgy is reszeltek,mert olyan állapotban mennek orvoshoz amin már csak a Jóisten segíthetne.
2018. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
69%
Mi a 2014-es választás után 10 nappal leléptünk. És egyáltalán nem bántuk meg.
2018. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!