Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/130 A kérdező kommentje:
# 46 Én egymagamban nem vagyok senki sem. De ha mondjuk több százezren követnék a példámat, miszerint több százezer erős, tanult fiatal inkább külföldön alapít családot mint itt... Csak nyisd ki a szemedet erre kérlek. Ha van egy kis szabadidőd szólíts le random diákokat az utcán és tegyed fel azt a kérdést hogy: Tanulmányaid után külföldre költözöl vagy otthon maradsz? Valószínűleg meg fogsz lepődni az eredményen. Hidd el a többség külföldet fog mondani ebben 100%-ig biztos vagyok és ha csak magadra gondolsz és azt mondod hol érint ez engemet akkor erre már leírtam a választ ha picit visszalapozol. :)
2018. febr. 24. 23:52
 52/130 A kérdező kommentje:
# 50 Tételezzük fel hogy hiszed neked, de ez még mindig nem releváns számunkra hogy Angliában milyen az egészségügy. Majd akkor véleményezem az angliai egészségügyet ha véletlen ott kötök ki. EGYENLŐRE még Magyarországon élek ismétlem egyenlőre.
2018. febr. 25. 00:01
 53/130 A kérdező kommentje:

# 53 Gondolom téged sem az eszed miatt szeretnek az emberek, már ha szeretnek egyáltalán valamiért.

Neked már tényleg nem tudok mit írni szeretném azt hinni hogy nálad már nincs lejjebb de sajnos ez nem igaz. :S

2018. febr. 25. 00:15
 54/130 anonim ***** válasza:
58%

#54


Tele van a hozzá hasonlókkal az ország. Hidd el nekem.

2018. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/130 A kérdező kommentje:
# 55 Ha ez tényleg igaz akkor tényleg reménytelen ez az ország. :( Nagyon sajnálom.
2018. febr. 25. 00:19
 56/130 anonim ***** válasza:
16%
Ami neked reménytelenség ,az a többségnek remény és bizakodás. Csak te ezeket az embereket lenézed ,hülyének titulálod,mert azt hiszed csak a te szempontjaid léteznek. És csodálkozol ha ezért ők meg téged nem vesznek semmibe, és örülnek ha elhúzol innen.
2018. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/130 A kérdező kommentje:
# 57 Nincs igazad mert én abban reménykedem hogy lesz kormány(rendszer)váltás és pont hogy engemet néz a többség hülyének mert én változást szeretnék és nem támogatom ezt a ,,nagyszerű" rendszert amit a kormány képvisel. Ebben az esetben bizonyos réteg inkább engemet titulál hülyének. Csak azt nem értem miért? én tényleg senkinek nem akarok rosszat én csak egy normális élhető közegben akarok élni, ahol az embereknek van önálló gondolkodása és a többség nem azt szajkózza amit a TV2-ben vagy az M1-en illetve egyéb felvásárolt csatornákon nyomnak a nap 24 órájában.
2018. febr. 25. 00:38
 58/130 anonim ***** válasza:
84%

"Én csak örülök neki ha a sok nagypofájú libsi drogos pávagyerek eltűnik innen"


Hivatalosan 500 E ment el innen nem hivatalosan 1M következmény brutális szakember és munkaeröhiány MINDENHOL. Fél éves várólisták kórházban...

Gazdasági mélyrepülésben az ország.

De rajta üldöztetek el még több embert. Észak MO már így is kihalt.

2018. febr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/130 A kérdező kommentje:

De olyan vicces hogy szinte az összes ellenérvre ami ,,válaszként" érkezett válaszoltam alázattal. De valamiért senki nem tudd meggyőzni engemet arról hogy nincs igazam már közel 60 válasz (amiből nyilván nem mindegyik butaság) érkezett de ebből egy sem tudott olyat mondani ami miatt akár elkezdhetnék azon gondolkodni hogy mi van ha mégsem igazam?

Ellenben sorra cáfolom meg butábbnál butább állításokat pl hogy nincs gond az egészségügyben, vagy hogy nem jár semmilyen következménnyel az a tény hogy majdnem az összes fiatal kivándorol.

2018. febr. 25. 00:59
 60/130 anonim ***** válasza:
24%

Sokkal jobb az emberhiány mert akkor ha munkahelyet akarok váltani mint munkavállaló én vagyok nyeregben és nem a cég,nekem nyalnak be, jobb fizetésekkel kedveznek.Nem azt mondják mint nem is olyan rég hogy :ha nem tetszik valami el lehet menni 100an állnak sorba a helyedre! Most már vissza vettek a pofából,ez nekem bejön.


Amúgy meg szeretem a kihalt embermentes tájat olyan megnyugtató békés.

2018. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!