Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
65%
Akkor már költözhetsz is.
2018. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
22%
Te biztos nem fizeted az én nyugdíjamat pubikám ,mert a sajátodat se tudnád kitermelni.Ne féltsd az enyémet mert én nem a nyugdíjrendszerre számítok ismerve a mai fiatalokat akik csak hőzöngeni tudnak, de a munka az büdös nekik,szóval én félre rakok pénzt hogy jusson majd az inaktív évekre,meg lakást veszek hogy kiadjam bérbe .Addigra még feljebb fognak menni az albérleti árak,bőséggel el leszek azzal a pénzzel plusz a megtakarítással és a befektetésekkel.
2018. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 A kérdező kommentje:
# 21 Az számít nekem középszintű életnek, hogy minden civilizált élethez szükséges dolgot megtudok magamnak engedni anélkül hogy annak az árát megnézném és azon töprengenék hogy kifutja-e a hó' végégig a fizetésem. Igen sajnos Magyarországon az már középszintű életet él aki meg tudja magának és családjának az alapvető dolgokat pl normális lakás vagy ház, minőségi, egészséges ételek és persze tartozás nélkül tudja fizetni a rezsit, autót, egy évben egy utazás, ha elromlik valami meg tudom csináltatni azaz biztonságos anyagi háttér stb. ( és nekem ne mondja senki sem hogy ezek nagy igények) Azért valljuk be a többség ezeket a dolgokat nem engedheti meg magának, maximum mutyizással.
2018. febr. 24. 22:12
 34/130 anonim ***** válasza:
79%

#28


Ilyesmit ne kérdezz tőlük.

Ők körülbelül addig jutnak el, hogy a MAGYAR-ok felsőbbrendűek és Viktorral a Szent Fény született le a Földre.

Az ő olvasatukban lehetetlen az államcsőd.

2018. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 anonim ***** válasza:
63%

"Ha majd nem lesz aki kitörölje a hátsójukat vén bevizelős korukban, akkor majd tuti elgondolkodnak ezen.:D De amúgy meg is érdemlik, ide vezetett a butaságuk.. Nem túl szép öreg kor vár rájuk annyi tuti.. Nyugdíj nélkül nehéz lesz a híd alatt eltengődni."


Majd szednek gombát, meg csipkebogyót az erdőben. :D

Esetleg tartanak kecskét, ahogy Pintér is mondta.

2018. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
21%

# 33!


Ezek annyira alap dolgok! Ha ezt itthon nem tudod kigazdálkodni (megkeresni a rávalót) akkor nem akarlak elkeseríteni, de kint sem fog menni.

Vagy veled van a baj, vagy a "végzettségeddel"

2018. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 A kérdező kommentje:

# 32 Legyen így ahogy mondod.

Csak néha gondolkozz el azon hogy mi lesz azokkal akik nincsenek olyan szerencsés helyzetben hogy lakásokat vásároljanak. Mert mondjuk olyan kevés a fizetésük hogy ha a fejük tetejére állnak se tudnak félre tenni tízezer forintnál többet (és akkor még sokat is mondtam) nem kell nagy matematikusnak lenni hogy kiszámoljuk hogy ha 120 évig élnek sem fognak lakást venni ennyi megtakarításból.

Tudom a fajtád erre az válaszolja hogy miért nem végzett egyetemet hogy valami magas beosztásban dolgozzon pl bankigazgató. De megsúgom neked hogy nem lehet mindenkiből nagy ember itt törődni kellene az egyszerű kétkezű munkásokkal is hogy bár embernek érezhessék magukat. De tudom hogy hogy a hozzád hasonló kommunista felfogásúakat ezek a dolgok nem nagyon érdeklik.

U.I: Nyugi én leszek az utolsó ember aki a magadfajta agyhalott embereknek a megélhetésén fogok aggódni. :)

Valamint azok a fiatalok akik nem dolgoznak rabszolga bérekért nem kell egyből le semmirekellőzni nekik bár van eszük.

2018. febr. 24. 22:28
 38/130 A kérdező kommentje:
# 36 Na ne mond elég sok emberrel vagy végzettségével lehet akkor gond. Gondolkozz csak el ezen olvas át megint amit leírtál akár többször is. Azzal gondolom nem vitatkozol hogy Magyarország elég nagy százaléka ezeket a dolgokat nem engedheti meg magának. Szerinted ennyi emberrel van gond vagy a végzettségével? Ne csak magadból indulj ki attól mert neked szerencséd volt az élettel és megengedheted magadnak ezeket a dolgokat az nem azt jelenti hogy körülötted levő néhány millió embernek is sikerül. Remélem nem akarsz több millió embert lehülyézni, semmirekellőzni.
2018. febr. 24. 22:37
 39/130 anonim ***** válasza:
82%

Oké, tegyük fel, felhalmozol tartalékot és veszel lakást is, kiadod bérbe, abból is élsz. És ha kicsit tovább gondolkozol?


Meghalsz majd például a sürgősségin várakozás közben, mert nincs elég orvos? Vagy belehalsz egy egyébként kezelhető kórházi fertőzésbe, mert lassan csak olyan kezelésekre van pénz, amikre harmadik világbeli országokban szorítkoznak?


Vagy erre is van megoldásod?

2018. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim ***** válasza:
33%

Ez inkáb Nagy-britanniában probléma:


Az orvosok szerint ezen a télen különösen drámai helyzet alakult ki a brit kórházak sürgősségi osztályain, ahol az orvoshiány miatt előfordult, hogy betegek haltak meg kórházi folyosón, mert nem bírták ellátni őket.


A Theresa Maynek kedden küldött levelükben arra hívták fel a miniszterelnök figyelmét, hogy a sürgősségi osztályra került betegek mindössze 45 százaléka kapott ellátást néhány órán belül a múlt hónapban.


[link]

2018. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!