Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 A kérdező kommentje:
# 39 Neki annyi lakbért fognak fizetni hogy gond nélkül telni fog magánorvosra is aki csak vele fog foglalkozni. HÁT NEM LOGIKUS...?! :D
2018. febr. 24. 23:08
 42/130 A kérdező kommentje:
# 40 De most nem Nagy-Britanniáról van szó. Légyszíves ne próbáld meg azt beadni hogy Nagy-Britanniában rosszabb az egészségügy mint itt mert ez már viccnek is rossz... :D
2018. febr. 24. 23:12
 43/130 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben sincs, pedig nem vagyok Fidesz- szavazó.
2018. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
26%
Ne kezdjük a jajazegészségügy című ellenzéki gumicsontot rágni megint, mert már nagyon unalmas és semmitmondó. Nincs nagy gond az egészségüggyel. Kiragadott példák vannak 1-2 eset amit jól felfújnak ,közben naponta tízezreket látnak el panasz nélkül a kórházak.Van paraszolvencia nyilván ez volt 20 éve is meg az átkosban is. Ha van zsebbe boríték van gyorsabb ellátás is.
2018. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekel, hogy Nagy Britanniában milyen. Nyílván van egy csomó ország, ahol ugyanilyen rossz, vagy még rosszabb, de ez irreleváns a kérdésemmel kapcsolatban. A tipikus "dehát a Pistike is verekedett" érvelési hiba.


Nem érdekel. Azt kérdeztem, hogy nem aggaszt-e téged, hogy többek között az egészségügy milyen helyzetben van. Engem igen. Nem nyugtat meg az a tény, hogy anyagilag valszeg túl tudnék élni. Mert sz^r helyzetben van, ez tény. És nem látom, hogy a közeljövőben javulna.


Légyszíves erre a tényre válaszolj, mert számunkra ez releváns, nem az, hogy Ugandában hányan halnak meg maláriában.

2018. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/130 Fidesz1987 ***** válasza:
36%
Miért szavazzak csak azért a kedvenc pártom ellen, hogy te itt maradj? Ki vagy te?
2018. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
73%

#44 ja értem, szóval itt is csak pénzednek kell lennie, és megy minden simán.


Nem lerágott csont, és igenis rossz helyzetben van. Hagy tudja már valaki, aki ott dolgozik, és látja, hallja folyamatosan, hogy mi van, hova tart a dolog.


Tény, hogy alulfizetett, hogy az orvosok átlagéletkora nő, hogy a végzős hallgatók 70%-a ki akar menni, úgy a fele meg is teszi.


Szóval? Eddig kitérés megvolt, elbagatellizálás megvolt, leszavazás megvolt, már csak a személyeskedés hiányzik, de ugye konkrét érvet, hogy miért alaptalan az aggodalmam túl nagy kérés várnom.

2018. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, most te komolyan fideszesekkel vitatkozol a hanyatló nyugatról meg a Világ Közepe Magyarországról?

Nem kell velük foglalkozni. Itt kell őket nemes egyszerűséggel hagyni, hadd éljenek és haljanak meg boldogan, mosollyal az arcukon.

2018. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/130 A kérdező kommentje:

# 44 Őszinte tiszteletem minden magyar egészségügyben dolgozónak akik fent tartják az általad leírt szintet ennyi 100 ezer forintos fizetésekért.

Ez csak annyit bizonyít hogy léteznek még orvosok, ápolók akiknek nem a fizetés hanem a hivatástudat az első. Kérdés az hogy ez a hivatástudat meddig fog kitartani ilyen fizetések mellet, mert ők is pénzből élnek.

Egyébként azt nem tudom megerősíteni hogy hogy olyan modern eszközeik, munkafeltételeik vannak mint ahogy te mondod (,,nincs semmi gond az egészségügyben") mivel szerencsére nem vagyok járatos a kórházakba sem betegként sem pedig dolgozókén én csak az egészségügyben dolgozók véleményéből következtetek a helyzetre és természetesen hiszek is nekik mivel nem egy ember mond negatív dolgokat inkább nekik hiszek mint néhány öltönyösnek akik valószínűleg sosem kell olyan egészségügyet megtapasztalniuk mint a magyar átlagnak mert ö rájuk fejenként jut egy orvos teljes műszakba.

Még egyszer hatalmas tisztelet nekik minden egészségügyben dolgozónak.

2018. febr. 24. 23:39
 50/130 anonim ***** válasza:
26%
Pedig bármilyen hihetetlen azt hallani Angliában se jobb az egészségügy mint itthon.
2018. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!