Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
 81/130 anonim ***** válasza:
41%
Magyarországot a Fidesz élhetetlenné tette. Nem csodálom, hogy aki megteheti és akinek van elég bátorsága az kimegy külföldre. Nekem keresztapám nem költözött ki, de mivel a nyugati határhoz közel lakunk, tavaly tél végén kímélt Ausztriába dolgozni. Kb. egy év alatt a kinti keresetéből addigi Opeljét Audira cserélte, múlt hónapban IPhone 7-et vett, márkás cuccokban jár és az albérlet (ami valljuk be nem egy kis lyuk) fizetése MELLETT is tud félretenni.
2018. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
41%
Na látod, tehát el sem költözött, mégis jól megél. És mindennek semmi köze az idei választásokhoz.
2018. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 A kérdező kommentje:

# 82 A te logikád szerint mindenkinek a nyugati határhoz kellene költöznie akinek emberi fizetések és életszínvonal kell?

Be kell látnod ez nem megoldás.

2018. febr. 26. 00:23
 84/130 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! Az utolsó hozzászólásodban nincs igazad. Ugyanis hogyha marad a Fidesz, akkor már a román és az ukrán minimálbérek is jobbak lesznek, tehát nem kell a nyugati határhoz költözni, jó lesz a keleti is. (Remélem mindenki érezte az iróniát )
2018. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 anonim ***** válasza:
75%
Én braziliába fogok menni ha minden jól megy. Hordár haverral minden le van zsírozva. Légi postával fogok potyautazni, de sosem árt egy kis kaland. Kávé ültetvényen fogok dolgozni, ott mindig van munka és adnak 8 EUR/óra díjat, ami nem olyan rossz. Inkább leszek ott mint itt, mert ott még a téli fűtésre se kell majd költenem, mivel ott az éghajlat nagyon kelemes télen is. Így duplán megéri.
2018. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/130 A kérdező kommentje:
# 85 Légy óvatos Brazília nem épp a biztonságáról híres. :D
2018. febr. 26. 19:48
 87/130 anonim ***** válasza:
40%
Ebben az országban nincs semmi. Semmi. Ja de, elmehetsz gyárba robotolni diplomával vag 8 általánossal egyaránt. Ne aggódj, házat, autót nem veszel belőle. 28 éves vagy, de a tököm tele van a magyar munkáltatókkal, eleve a közhangolattal és az emberek viselkedésével is. Mentálisan beteg ez az ország. Én biztos elmegyek. Inkább mosogatok fél misiért, minthogy itt szórakozzak a semmiért és nulla megbecsülésért 180 ezerért diplomásan.
2018. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/130 anonim ***** válasza:
23%
#42: Majd küldj képeslapot a brazil börtönből. :o)
2018. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő, hogy ennyi embert meg lehet vezetni és tényleg elhiszik, hogy nekik van igazuk. Ezért mondják, hogy a média a negyedik hatalmi ág, aki azt uralja, az a népet is uralja.

Hát sok sikert neked külföldön, én 2 év múlva diplomázok, de külföldön nem nagyon lehet vele elhelyezkedni (jog) szóval maradok. De érthető a panaszod, bár szerintem az abszurdizmus nyugatra is terjed. Bár nem tudom merre mennél.

2018. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:
23%
A végzettségedet titkolod... Valószínűleg nem vagy elég képzett vagy talpraesett. Érettségizett ismerősöm br 350ezer Ft-ért dolgozik egy jegypénztárban. Maga találta az állást, nem volt segítsége. A másik Lidlben, közel ugyanennyiért. Sima érettségivel. Nos, mi a kérdés? Aki akar, talál rendes állást. Ja és nem minden h..lyet várnak külföldön. Én Németországban élek 15 éve villamosmérnök diplomával, perfekt nyelvtudásdal könnyű volt. A hülyéket kint sem várják. Bocs
2018. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!