Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg elvehetik a jogsimat,...

Tényleg elvehetik a jogsimat, vagy milyen büntetésre számíthatok hogyha történt egy koccanás és nem ismerem el a hibámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete történt. Ételfutárként dolgoztam céges autóval aznap. Satuzott előttem egy audis én pedig nem tudtam teljesen megállni és kb 20-al neki gurultam. Egyik autón sem látszik semmi sérülés. A festék jött le kicsit az audi lökhárítójáról. 18 éves fiú volt az audival. Nem hívtunk rendőrt. Betétlap stb semmi. Egyikünk sem ismerte el a hibát. Kiszálltunk megnéztük az autókat aztán mind2en tovább mentünk. Valahonnan megtudta a számomat. Még aznap jópárszor felhívott és rendesen megfenyegetett. Állítólag már volt a rendőrségen és felvették az adataimat a rendőrök. Én letiltottam az ő telefonszámat de errefel hívott másik számról. Lefotózta az elejét a suzukinak amivel voltam rendszámmal mintha én mentem volna neki. De ez már az eset után félreállva egy buszmegállóban. Hogyan tudnám megúszni ezt az ügyet hogyha semmit sem csináltam? Semmi bizonyítéka nincs ellenem, egyedül 1 fotó a zöld suzuki elejéről a rendszámmal amin lehet hogy én is látszódok valamennyire. Azóta kiderült hogy az étterem ahol futárként dolgoztam aznap a főnök lányának az osztálytársa a 18 éves audid fiú. Segítsetek légyszi! Bizonyíték hiányában mit tud csinálni a srác?Bármire kíváncsiak vagytok mindent szívesen leírok még amit tudok.

2021. aug. 14. 23:19
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/186 A kérdező kommentje:
#89 de miért vennék el a jogsimat?🤔 Ne ijesztgess már! Nem történt személyi sérülés, cserben hagyás, nem ütöttünk el senkit és én ittas sem voltam! Ok nélkül nem veszik el a jogsit
2021. szept. 3. 10:59
 92/186 anonim ***** válasza:
67%

Mivel te vagy a sofőr, így indulás előtt kötelességed lett volna fékpróbát végrehajtanod. Ezt elmulasztottad így résztettes vagy.


Ha még menteni akarod a menthetőt, ha behívnak majd akkor mondd el hogy az Audis lelépett a helyszínről, és hibás a kocsi féke.

2021. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/186 A kérdező kommentje:
#92 köszi! Mindenképpen el fogom ezeket mondani! De mi bajom származhat az ügyből?🤔
2021. szept. 3. 13:50
 94/186 anonim ***** válasza:
94%
Mondtuk már, a semmitől a pénzbüntin keresztül a jogsi elvételéig bármi.
2021. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/186 A kérdező kommentje:
De miért lenne jogsi elvétel a semmiért?🤔 Jogsit akkor vésznek el, ha ittasan vezetsz, ha elütsz valakit, vagy ha nagy súlyos sérüléssel, vagy neadjisten halállal járó balesetet okozol. A semmiért nem veszik el!!!
2021. szept. 3. 13:59
 96/186 anonim ***** válasza:
92%
#95 A bíróságon fog múlni.
2021. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/186 A kérdező kommentje:
Egyáltalán Miért kerülne bíróságra az ügy?🤔
2021. szept. 3. 14:13
 98/186 anonim ***** válasza:
85%

Na jó én feladom, legalább ötször megválaszoluk már ma is.

Ide már nem írok semmit, olvasd vissza a válaszokat.

2021. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/186 anonim ***** válasza:
85%
#81 pl
2021. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/186 A kérdező kommentje:
De az nem helytálló. Mivel nem csináltam semmit!!! Akkor miért hallgatnának meg egyáltalán?🤔
2021. szept. 3. 14:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!