Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg elvehetik a jogsimat,...

Tényleg elvehetik a jogsimat, vagy milyen büntetésre számíthatok hogyha történt egy koccanás és nem ismerem el a hibámat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete történt. Ételfutárként dolgoztam céges autóval aznap. Satuzott előttem egy audis én pedig nem tudtam teljesen megállni és kb 20-al neki gurultam. Egyik autón sem látszik semmi sérülés. A festék jött le kicsit az audi lökhárítójáról. 18 éves fiú volt az audival. Nem hívtunk rendőrt. Betétlap stb semmi. Egyikünk sem ismerte el a hibát. Kiszálltunk megnéztük az autókat aztán mind2en tovább mentünk. Valahonnan megtudta a számomat. Még aznap jópárszor felhívott és rendesen megfenyegetett. Állítólag már volt a rendőrségen és felvették az adataimat a rendőrök. Én letiltottam az ő telefonszámat de errefel hívott másik számról. Lefotózta az elejét a suzukinak amivel voltam rendszámmal mintha én mentem volna neki. De ez már az eset után félreállva egy buszmegállóban. Hogyan tudnám megúszni ezt az ügyet hogyha semmit sem csináltam? Semmi bizonyítéka nincs ellenem, egyedül 1 fotó a zöld suzuki elejéről a rendszámmal amin lehet hogy én is látszódok valamennyire. Azóta kiderült hogy az étterem ahol futárként dolgoztam aznap a főnök lányának az osztálytársa a 18 éves audid fiú. Segítsetek légyszi! Bizonyíték hiányában mit tud csinálni a srác?Bármire kíváncsiak vagytok mindent szívesen leírok még amit tudok.

2021. aug. 14. 23:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/186 kovpet ***** válasza:
86%
Akkor miért nem írtok egy sima kárbejelentőt a tiltogatás meg sunnyogás helyett?
2021. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/186 A kérdező kommentje:
Mert nem voltam hibás és nem ismerem el, hogy én hibáztam azért!!! Főleg ezek után már!!!
2021. aug. 20. 22:21
 73/186 kovpet ***** válasza:
100%
Egyrészt hibás voltál, másrészt a kárbejelentő nem a hibád elismerését jelenti, csak a tények rögzítésére szolgál.
2021. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/186 A kérdező kommentje:
Akkor sem fogok kitölteni semmit!
2021. aug. 21. 09:44
 75/186 A kérdező kommentje:
Szóval mi bajom származhat ebből az ügyből?🤔
2021. aug. 21. 17:47
 76/186 A kérdező kommentje:
Nos?🤔
2021. aug. 26. 14:32
 77/186 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent és beszéltem a főnökkel. Annyit mondott, hogy a srác csütörtökön megy és feljelent. Én semmit sem mondtam rá. Mi lehet ennek az egésznek a vége? Egyáltalán a rendőrség fog még foglalkozni a 3 és fél héttel előtte történt koccal?🤔
2021. aug. 31. 10:32
 78/186 A kérdező kommentje:
Nos?🤔
2021. szept. 1. 10:47
 79/186 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy feljelenthet és bíróságra megy az ügy ha nem ismered el hogy hibáztál, akkor viszont a bíróság el is veheti a jogsidat.
2021. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/186 A kérdező kommentje:
Ugye tegnap volt csütörtök, elvileg tegnap volt a srác a rendőrségen és ma jelentett fel. Persze lehet, hogy nem is megy és csak blöffölnek, lehet az egész csak fenyegetés és rám akarnak ijeszteni. Az is lehet, hogy máé régen volt a rendőrségen csak bizonyíték hiányában nem tudott feljelenteni. De ha mégis megtenné akkor fel tud jelenteni kézzel fogható bizonyíték hiányában? És ha fel, akkor nekem mi bajom származhat az ügyből? Én nem a városban lakok, ahol történt a szitu és ahol az étterem is van, aminek az autójával akkor voltam.
2021. szept. 3. 09:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!