Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik 3 és...

A rendőrség foglalkozik 3 és fél hete történt koccal bizonyíték hiányában? SOS!!! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 kérdést is kiírtam az ügyemmel kapcsolatban, légyszi legalább azokat a kommenteket olvassátok el, amiket én írtam. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11295069..


Azóta annyi történt, hogy ma reggel voltam bent a munkahelyemen és azt mondta a főnököm, hogyha nem rendezem a kárt akkor a srác csütörtökön feljelent. Az eset 2021.08.09.-én délelőtt történt tehát csütörtökön már 3 és fél hetes lesz. Segítsetek légyszi mert nagyon fontos!!! A 2 kérdésben az én kommenteim mindent elmondanak, de főleg az első kérdés!



2021. aug. 31. 11:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/158 anonim ***** válasza:
96%
De igen, pont ezt fogja tenni.és az is jó lenne ha a sok eső gyógyító hatással bírna.
2021. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/158 A kérdező kommentje:
Mit fog tenni?🤔 Ezt nem értem.
2021. aug. 31. 15:05
 23/158 anonim ***** válasza:
96%

"De akkor van félnivalóm?"

Akkor van


"A sok esőzés miatt lehet az autókon"

Az eső nem fényezi újra az autókat.


Amúgy lehet be visznek kihallgatása a rendőrök, aztán olyan stílusban elbeszélgetnek veled hogy úgy beszarsz hogy azt is el mondod nekik amit nem tudsz.

2021. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/158 A kérdező kommentje:
Miért vinnének be kihallgatásra? Ne ijesztgess már!... Miért lenne félnivalóm bizonyíték hiányában?🤔
2021. aug. 31. 15:29
 25/158 anonim ***** válasza:
96%
A bizonyíték ott van a 2 autón.kontaktba kerültek egymással.
2021. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/158 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem biztos, hogy egymástól. És arra sincs semmi bizonyíték, hogy hol és mikor történt és kik voltak a résztvevők. Szóval?🤔
2021. aug. 31. 16:21
 27/158 anonim ***** válasza:
96%
#26 Ha úgy dönt a tulaj, kérhet szakértői vizsgálatot ami egyértelműen kimutatja hogy egymástól van. Viszont akkor ha rád bizonyítják akkor azt a több százezres összeget is kifizettetik veled.
2021. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/158 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne legyél ilyen! Te jól tudod hogy te voltál és mi történt, te csak azt akarod itt hogy mondjuk azt hogy igazad van hogy nem te voltál. Te csak magadnak akarod be beszélni hogy márpedig az csak egy rossz álom volt és ebben erősítsük meg.

Mondom, úgy úszhatod meg a legolcsóbban ha felvállalod. Különben a jogsid is repülhet.

És de igen, mindenhol elő lehet keríteni bizonyítékokat, tanúkat, ez csak akarás kérdése.

2021. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/158 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vinnének be kihallgatásra? Ne ijesztgess már!"


Ha feljelent az audis és a főnököd rád mutat hogy te voltál bizony be fognak vinni.

És de igen ijesztgetlek. Ahogy a tanúban is mondták: akinek vaj van a fején hát had szarjon be egy kicsit

2021. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/158 anonim ***** válasza:
88%

Nem egy zöld Swift a szóban forgó autód? Mert nálunk a rendőrségen van bent egy ügy egy zöld Swifttel kapcsolatban aki neki ment valakinek, már felvették a kapcsolatot a tulajdonosával aki egy cég, ő pedig megadta a sofőr adatait, már ki van küldve a levél hogy idézést kapott a sofőr hogy fáradjon be a kapitányságra kihallgatásra.


Akkor ezek szerint te voltál. Ne aggódj, pár nap és oda is ér az a levél hozzád.

2021. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!