Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik 3 és...

A rendőrség foglalkozik 3 és fél hete történt koccal bizonyíték hiányában? SOS!!! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Már 2 kérdést is kiírtam az ügyemmel kapcsolatban, légyszi legalább azokat a kommenteket olvassátok el, amiket én írtam. Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11304316..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11295069..


Azóta annyi történt, hogy ma reggel voltam bent a munkahelyemen és azt mondta a főnököm, hogyha nem rendezem a kárt akkor a srác csütörtökön feljelent. Az eset 2021.08.09.-én délelőtt történt tehát csütörtökön már 3 és fél hetes lesz. Segítsetek légyszi mert nagyon fontos!!! A 2 kérdésben az én kommenteim mindent elmondanak, de főleg az első kérdés!



2021. aug. 31. 11:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/158 anonim ***** válasza:
89%
Mit SOS? Ennyire félsz? Aki ilyet csinál csak féljen is....
2021. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/158 A kérdező kommentje:

Fhú fenyegetni aztán tudtok...

#30 nagyon kemény vagy önkéntes rendőr 😂🤣😅 De rossz filmet nézel, mivel nincs a rendőrségen az ügy és nincs semmiféle bizonyíték, hogy ki és mikor vezette/vezeti azt az autót.

2021. aug. 31. 17:29
 33/158 anonim ***** válasza:
95%
Honnan vagy abban olyan biztos hogy nincs a rendőrségen az ügy?
2021. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/158 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy ma voltam bent a főnökömnél és ő mondta, hogy a srác semmit sem lépett.

Na #30 blöffkirály ha mindent is tudsz az ügyről, akkor biztosan azt is tudod, hogy helyileg hök történt az eset és melyik rendőrségen van az ügy?🤔 Tudom, hogy csak az általam leírtakból tudsz mindent. Azt nem olvastad, hogy a főnökön semmilyen adatomat nem tud a személyi a taj és az adószámomon kívül, mivel napi bejelentéssel dolgozok és csak ezeket az adataimat kérte el. És amúgy meg ha rendőr lennél, akkor tudnád, hogy a rendőrség mindenkinek tudja az adatát, nem mástól kéri el a rendőrség az ember adatait...

2021. aug. 31. 18:01
 35/158 anonim ***** válasza:
100%

"főnökön semmilyen adatomat nem tud a személyi a taj és az adószámomon kívül"


Ennyi amúgy bőven elég a rendőrségnek, hogy beazonosítsanak.

2021. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/158 A kérdező kommentje:
Ez világos. És?🤔
2021. aug. 31. 18:19
 37/158 anonim ***** válasza:
91%

De nagyon magabiztos vagy kérdező, igazi férfi aki vállalja a felelősséget…

Nagyon megfogod ütni a bokád és én ezért drukkolok, mégpedig azért mert a ráfutásos balesetekben mindig az a hibás aki nem az útviszonyoknak megfelelő tempóban halad és/vagy nem tart megfelelő követési távolságot, hisz mha így lett volna nem lett volna baleset.

2021. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/158 A kérdező kommentje:
Szurkolj, mit bánom én. Nem történt baleset és a hátsó autón nem is látszódik. És milyen követési távolságról beszélsz álló helyzetben?🤔
2021. aug. 31. 19:19
 39/158 anonim ***** válasza:
95%
Úgy kevered a szart, mint az állat. Egy másik kérdésedben még azt írtad, hogy kb 20-szal mentél neki, mert nem tudtál megállni
2021. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/158 A kérdező kommentje:
Én semmit sem kavarok. Kereteződésben fordultunk volna ki és ott voltunk csak mi 2-en autóval. Ő volt az első, én meg a második. Nem tudom pontosan, hogy mennyi volt a tempó.
2021. aug. 31. 19:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!