Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 éves BP-i, FF-i vagyok,...

40 éves BP-i, FF-i vagyok, szerintetek elmehetek jógázni? Oda nem csak nők járnak? Vagy inkább valami mással próbálkozzak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Hát már miért ne mehetnél? :D Az egyik haverom is jár 34 éves paliként.
2019. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Van külön női jóga, oda nem, de van rengeteg fajta. Anyum.jógaoktato, hozza járnak férfiak, előre meg szokták kérdezni, mehetnek e
2019. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
A jóga alapvetően férfi tevékenység volt 2000 évig. A 80as években sajátítottak ki és gyengítették le az unatkozó feleségek igényeihez. De ki lehet fogni normális edzést is. Az ilyet az edzőről fogod felismerni. Ha az edző elmehetne fitnesz modellnek is olyan teste van,akkor valószínűleg az edzésre is igényes lesz. Ha 3 gyerekes anyuka testű az edző akkor ligtos alibi várható.
2019. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Esetleg a 11 vagy 22. kerületben tud valaki ajánlani ,egy bevált jó helyet?
2019. júl. 28. 21:04
 5/33 anonim ***** válasza:
21%

Mivel az ide járók véleményét kérdezed, nekem a a véleményem a jóga a leghaszontalanabb "tevékenység", már ha lehet annak hívni, a világon.


Ha jóga szintű elfoglaltságra vágysz, akkor töltsd le a netről egy strecthing gyakorlatsorozatot aztán nyújtsál 10 percig, kb. ennyit érnek a jógás foglalkozások, marha divatos, de marha szánalmas valójában.

Főleg férfiként jógázni!!!!


Nem tudom mi a motiváció a jóga mögött, egyet tudok elképzelni, hogy a nők miatt, de ha nem ez a motiváció, akkor nagyon érdekelne mi és nagy bajok is vannak ha nem a nők miatt, önszántadból akarsz jógázni.


Szerintem próbálkozz mással, ennél tényleg csak hasznosabb tevékenységformák léteznek.

Szerintem még a sakk is többet ér, mint a jóga, de kiemelném, hogy ez magánvélemény.

2019. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Először is valami hasznos elfoglaltságot keresek ,és másodszor pedig közösséget ahol lehet ismerkedni. Amúgy ez a meditáció,relaxáció és jóga mindig mozgatta a fantáziámat. Bár inkább a meditáció.
2019. júl. 28. 21:33
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
Aki haszontalannak tartja a jógát, az nyilván vagy ostoba, vagy még nem látott jógagyakorlatot.
2019. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
29%
Jógagyakorlat = nyújtógyakorlat, teljesen értelmetlen jógázni, ha a rugalmasságod akarod fejleszteni nyújtsd rendszeresen és nem kell itt jógával bohóckodni...
2019. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek egyet. A normálisan megtartott jóga edzés megegyezik egy kimondottan kemény saját testsúlyos edzéssel azzal a különbséggel hogy a jóga kardió terhelést is ad így összeségében nehezebb.De az is tény hogy egy laikus csak a nyujtást látja benne kipróbálás nélkül,így az ilyen vékemény nem igazán mérvadó.
2019. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%-os, bebizonyitottad, hogy még sosem láttál jógaórát, azt sem tudod mi fán terem, mellé iszonyú korlátolt es buta vagy. Szerintem felesleges itt égetned magad
2019. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!