Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 éves BP-i, FF-i vagyok,...

40 éves BP-i, FF-i vagyok, szerintetek elmehetek jógázni? Oda nem csak nők járnak? Vagy inkább valami mással próbálkozzak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 20:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi köze van a kung funak a jógához, a kettő ég és föld azon kívül hogy mind a kettő távolkeleti.


Aki kung fuzik egy ideje és jól is csinálja az agyonver egy jógást "erősítsen" az bármennyit.


A kung fuhoz az erőnlétet és izomzatot nem a kung fu edzésen és végkép nem jógán kell megszerezni, hanem lehet mellette saját testsúlyos edzést végezni (bár ez elég langyosvíz), aki meg motiváltabb az eljárhat edzőterembe edzeni rendesen, célorientáltan.


Szánalmasok az összes jógáz, kérdező, ha jót akarsz magadnak hagyod az egészet, a kommentekből is láthatod mennyire buták, egysíkú gondolkodásúak és életképtelenek.

2019. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
No látod, a saját csapdádba estél, ennyit a logikai érvelésedről te iq betyár
2019. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt tudom, hogy a jóga egy nagy nulla :)
2019. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Valóban csak ennyit tudsz, öngól :)
2019. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Nincs logikai ellentmondás a gondolatmenetemben, ha találtál bizonyítsd te kis senkiházi bohóc :)

Az öngól az ha valaki jógázik, az öntökönszúrás meg az, amikor el is hiszi, hogy kicsit is hasznos.


De mint negyedisten nem mondhatom meg mit csináljatok, de kellemes jógázást kívánok srácok, a feszülős nadrágoktól pedig nem lesztek nagyon gyorsan impotensek, most jutott eszembe, szóval hajrá "sportoljatok" meg érjétek el a zen állapotot egy feszülős gatyában a földön ülve :)

2019. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
91%
Bizonyítod itt minden egyes megnyilvánulásoddal, szerintem felesleges is több időt pazarolni erre. Ostoba vagy, ennyi
2019. júl. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba biztos nem vagyok, de az még biztosabb, hogy jógashort-tól kapott impotenciám sincs :)
2019. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én kutató biológus vagyok, elég sokat tanultam az emberi testről sejt szinten, te mit tudsz felhozni a böfögéseid tárgyának? Nők lapja cafét? vagy hol olvastad ezt a b.romságot? A jógások nem hordanak shortot, láttál te rövidnacis jógásokat? ha igen, hol? Tán nem kukkolod is őket? A legginseknek vannak ám méretei, nem kötelező ám kicsit venni, hogy nyomjon. A hosszan tartó meleg (nem a nadrágviselés, hanem pl. a laptop ölben tartásáról) csinálták kísérleteket, hogy ártalmas-e a spermiumra. Nincs.konkrét bizonyíték, hogy igen. Jah és attól feláll a cerka, az impotencia másra használják, mint amit te gondolsz.

Szóval sikerült megint csak beégetned magad. Milyen érzés?

2019. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Te egy senkiházi bohóc vagy nem kutató biológus öcsi!

Szóval te egy ilyen kis szardarab jógás rokkant hulladék vagy aki itt akarja védelmezni a híres-neves nagy nulla jógát :)


Persze lehet csak jógáztál, mert már annyira lenyomorodtál, hogy tolószékbe kényszerültél, akkor aztán van időd idehányni az ugyanakkora nagy nulla válaszaid, mint amekkora nagy nulla a jóga.

2019. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a szellemi dögkút itt?
2019. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!