Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti is úgy veszitek észre,...

Ti is úgy veszitek észre, hogy Magyarország lakossága egyre sportosabb, egyre inkább egészség tudatos?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy nem volt hiábavaló, hogy az állam támogatja a sportot. A vizes vb, a sportlétesítmények építése, most, hogy Budapest európa sportfővárosa, a Maccabi játékok stb.

Ez is mind népszerűsíti a sportot és egyre több ember sportol szerencsére.


Szerintem ez nagyszerű.



2019. júl. 30. 12:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az te vagy. Én pl rendszeresen járok sportolni a Duna Arénába.
2019. júl. 30. 22:23
 12/16 anonim válasza:
100%

Nyelviskola is rengeteg van, mégsem beszélünk nyelveket.


Káros igazolni azt a rengeteg kidobott pénzt ilyen hülyeségekkel, mint szubjektív statisztika a saját ki életedben.


A valóság az, hogy rohadt sok pénz ment el feleslegesen épületekre, baráti kapcsolatok miatt, és nagyon komoly és súlyos problémákra nem jut elég.


Ha nem látod át, akkor sikerrel jártak. Fuss még két kört és nem kell használni hozzá a fejed!

2019. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
#2 kérdeztél, válaszoltam. Az már téged minősít, hogy csak azt a választ veszed figyelembe, ami a te véleményeddel vág egybe, viszont szerintem akkor menj át a Politika rovatba.
2019. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Aha értem, szóval ha az embernek valami tetszik ebben az országban és nem vizionál nyomort meg éhezést. Hanem látja, hogy mi hogy fejlődik és ennek örül akkor tuti agymosott fideszes.


Az a baj ti vagytok agymosottak.

2019. júl. 31. 10:14
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem így vettem észre...

Főleg az idősebbek körében.


A fiatalabbaknál igaz lehet az állítás, hisz ők sokszor már azért is kinézik az embert, ha akár csak 4-5 kg túlsúly van rajta.

2019. aug. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az 5, 10, valamint 12-es válaszadó leírta a lényeget.
2022. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!