Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezen a genetikán tudok változt...

Ezen a genetikán tudok változtatni edzéssel?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a genetikán általában nem lehet változtatni,de kíváncsi vagyok,hogy ha genetikailag elég nagy,előnytelen fenekem van (az egész családomnak ilyen,anyám is sokszor mondja,hogy hát nem olyan előnyös). Esetleg lehetne valamilyen edzéssel formásítani, vagy esetleg valahogyan,hogy kisebbnek tűnjön? Egyébként nem vagyok duci,elég vékony vagyok,és teljesen meg vagyok elégedve magammal,kivéve ezt az egy testrészemet. Nem eszek már egy jó ideje édességet,csak alkalmanként,és ha csokit eszek,akkor is inkább étet.Valamint nem eszem annyira egészségtelenül. Nem vagyok otthon ebben a témában,de várom a tippeket az edzést és esetleg a táplálkozást illetően is,hogy mi az amit mindenképp mellőzzek és mi az ami esetleg segíthetne


16/L



2019. aug. 9. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és tisztában vagyok azzal,hogy nem lehet csak egy testrészről fogyni,igazából nem feltétlen a fogyás a cél,hanem,hogy formásítsam.
2019. aug. 9. 17:41
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Genetikád a kezdetek kezdetétől adott.

Elfogadni kell,

.

Van, akinek a nőkön a nagyobb fenék tetszik.

Nagy hátrányod tehát nincs.

2019. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Így a leírás alapján anyukadnak van gondja a sajátjával és ezt vetíti ki rád.

De az igaz ha nem kezdesz magaddal valamit akk a tied is olyasmi lesz mint az övé.


Azok alapján meg amit írsz,nagy fenék vékony test,vagyis valszeg vékony derék széles csípő,ez alapjan ink szerencsésebb genetika vagy.

Nem elhízott de mégis nőies alap.

2019. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért az anyukámat ne vonjuk már bele,köszönöm. Természetesen nem odavágja nekem elfogadhatatlan stílusban,hanem finoman közli,és ÉN forgattam ki a szavait. Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 10. 00:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Összekevered a formát a tartalommal. Senki nem írta hogy agresszíven olt téged. Pont fordítva. Finoman de állandó jelleggel ültet el benned ilyen gondolatokat esetleg.
2019. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értettem a lényegét és köszönöm a válaszod,csupán jeleztem,hogy ha lehet,ne a kérdésem ezen részére fókuszálj:)
2019. aug. 10. 23:47
 7/7 anonim válasza:

Én akármennyit eszek(kb ehetek bármit) nem tudok hízni.

Kivéve a fenekemre, sajnos ezt örököltem.

De mindenki dicsér hogy milyen szép alkatom van, persze nekem nem előnytelen és nem is túl nagy a fenekem, úgy hogy ezt rólad sem tudom elképzelni.

Kardiozz sokat, és csinálj kitöréseket, és olyan bomba alkatod lesz mint nekem.

2019. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!