Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eddig nem sportoltam, de ezen...

Eddig nem sportoltam, de ezen szeretnék változtatni. Ez elég lenne?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nyári szünetben rendszeresen eljártam futni. Ősztől szeretnék egy kicsit többet sportolni, de nem tudom mennyi lenne a megfelelő. Konditerembe heti egy alkalommal lenne lehetőségem eljárni. Ezen kívül még egy este elmennék futni, és egy másik nap otthon végeznék saját testsúlyos edzést.

Fogyni nem szeretnék, viszont izmot felszedni igen. Szerintetek milyen fehérjeport kéne vennem?

Köszönöm a válaszokat, bármilyen tanácsot elfogadok!


2018. aug. 25. 16:21
 1/4 anonim válasza:

szerintem menj valami egyesületbe sportolni. pl: atlétika, kosárlabda, kézilabda, harcművészet stb..

Sokkal hatásosabb és új embereket is meg tudsz ismerni.

2018. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kondiba egyszer tudsz eljárni egy héten, akkor főleg lábra edz mert azt otthon saját testsúllyal nem igazán tudod leedzeni rendesen.Többire mehet a fekvő ,toldódzkodás, húzúdzkodás, invertált evezés.Van rá keret akkor nyugodtan vehetsz egy guggoló állványt.20 ezer kb.(amazon,ebay) és kb 150 kiló terhelhetősége van ami egy csajnak örökké elég.Mellé egy ketkezes súlyzó és szerintem örökké elleszel. Plusz ugye saját testsúlyos dolgok...Ezzel szerintem simán összehozol egy jó alakot!
2018. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :))
2018. aug. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!