Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha aktívan sportolok de mégis...

Ha aktívan sportolok de mégis hízok mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az aktív sport alatt azt értem hogy egy héten 3 karate edzés és 2box mellette hétvégén 1 szabad testsúlyos edzés persze ezekből van hogy 1-2 alkalom kimarad munka miatt de egyébként amikor tudok megyek.A fő probléma gondolom a kaja de próbálok odafigyelni csak sokszor nagyon kívánom az édességet nameg nem tudok egy nap 5-6 szor enni mint ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Az átlag a napi 3 étkezés. Valakinek valami javaslat esetleg?
2019. aug. 10. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a szamokbol látod, hogy hizol vagy magadon is eszreveszed?


Mert ha az előbbi, az is lehet, hogy az izom

De ha azt látod magadon, hogy inkább zsirsodsz, akkor szerintem jobban oda kellene figyelni az étkezésre


Sok sikert ;)

2019. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor a kajával lesz a gond, ha meg mégse akkor egy kivizsgálás megmondja. Nem is értem mi ez a kérdés, megválaszoltad magadnak XD
2019. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!