Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Garmin coach: hallottatok már...

Garmin coach: hallottatok már róla? Valaki használja?

Figyelt kérdés
Most vettem Forerunner 45-t, ezen már van ilyen is. A kérdésem, hogy lehet e rövidíteni a training hosszúságán? Megadja, hány hét lesz a program, én a hetek számát szeretném lerövidíteni. Egy héten belül lévő edzéseket át tudom rakni, de ha át is rakom hamarabbra nem kezdi meg a következő hetet. Sajna nem tudom megnézni előre az edzéseket csak párat. Vkinek sikerült már vhogy átírnia? 3 hétről lenne szó. 17 hét helyett 14. Fél maraton. Már tavaly futottam egyet, akkor 12 hetes programot 8 hét alatt csináltam, de azt egy könyvből vettem, így az első pár hetet nem csináltam...de most ezt így nem tudom megcsinálni. Meg csak tegnap kezdtem a programot, szal lehet rájövök. Tapasztalat?
2019. aug. 21. 10:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!