Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házban futni nagyon gáz?

Házban futni nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 10-12 méteres hossz a házunkban, szerintetek ez használható kocogásra, lassú futásra? Előbb kocogtam így 10 percet oda-vissza alapon, és simán megizzadtam.

2019. aug. 29. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az.
2019. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem. Egyáltalán, hogy lehet ilyet kitalálni? Miért nem mész el kocogni?


Mondjuk nem ezen a héten, este 6-kor is 35 fok van, de jövő hétre már jó időt mondanak.

2019. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert szégyenli magát. Így nem látják mások szenvedni, nem szólogatnak be neki, nem cikizik...
2019. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ki szól be? Aki maga is fut, az nem. Aki nem fut, annak a véleménye meg mit számít, majd viszünk virágot a sírjára, ahol a születési és a halálozási dátumának a különbsége nem lesz 45 sem.


Én 110 kilósan mentem futni. Van a győri srác, a +-100 bloggal, 220 kg körül kezdett magával valamit, ma a Spartan-versenyek reklámarca, vagy nagykövete, vagy micsodája, úgy, hogy még most is 160-165 kiló.

2019. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy ilyen 160 kilósak a reklámarcok csak mert le tudtak fogyni pár kilót. Miért nem azok azok akik világ életükben sportosak voltak és soha el se híztak? Az sokkal de sokkal nagyobb dolog...
2019. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a blogját a srácnak, aztán döntsd el, hogy megér-e egy kalapemelést, amit csinált.
2019. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azok az emberek érnek meg egy kalap emelést akik soha nem voltak dagadtak. Mert pl nem akaratgyengék és nem zabálnak mint a disznók, így aztán el se híznak.
2019. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te, ez igy gáz, de te ne foglalkozz vele, és csináld, mert magadnak csinálod. Majd mikor fejlődsz, jobban fogsz tudni, kint fogsz futni, egyre jobban, akkor meglátod, megérte, hogy nem a mások véleményével foglalkoztál, hanem fejlődtél
2019. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!