Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI a véleményetek, tapasztalat...

MI a véleményetek, tapasztalatotok a MHN (korábban Muscle Bear) és a Redis Nutrition táplálékkiegészitőkröl? Elsőorban a fehérje érdekelne ( azonbelül előszöris tejsavó) de minden gondolat, tapasztalat érdekelne. Elég olcsónak tünnek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 22:57
1 2
 11/18 pepe46 válasza:
még azt felejtettem el, hogy a Fitness2000-ben is árulják, oda puszira nem rakják be...
2010. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 clint ***** válasza:

annak idején kipróbáltam a muscle bear terméket, (ami a régi neve volt)a kreatin monohidrátot, mível kb 14 éves korom óta (25 vagyok) testet építek rengeteg kreatint fogyasztottam már, sok és nagyon sok gyártótól. Mindegyik ugyanolyan volt.

Szemcsés kristályos fehér nagy molekulával rendelkező por. ILYEN A KREATIN monohidrát aki ezt nem fogja fel az hülye!!!

A muscle bear-es kreatin pedig kb olyasmi volt mint a liszt, semmi kristályos, totál finom por volt.Az emailben amit küldtem nekik (mível a telefont nem vették fel) egyenes lecseszést kaptam, hogy ők igazi szupermínőséget képviselnek, amiket pedig én eddig használtam gagyik voltak. (hiába a világcég pl az universal, a weider vagy six star stb) jópár testépítő ismerőstől kérdeztem és nemegy mondta ezt a bevizsgálás dolgot, érdekes módon az egyikük az általad említett fittnes 2000 egyik reklámarca:D

A scitecet meg hagyjuk, ha nem tünt volna fel minden MHN termék a scitecet próbálja majmolni, van saját volumass 35-ük, saját myomaxuk, saját 100% whey-ük is:D

És nem favorizálom a scitecet, jobban csípem a világcégeket. Ennyi. Az meg nem célom, hogy te ne használd az mhn-t, nyugodtan, csak egy jótanács volt amit vagy megfogadtok, vagy nem.. de azután a "kreatin" után én senkinek nem javaslom!!!! ennyit erről.

2010. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 pepe46 válasza:

kis pontosítással nagy szemcseméretű, a molekulát nem látod...

most annyira felidegesítettem magam, hogy a jövő héten megpróbálok vhova leadni az anyagból és megnézetem a fehérjetartalmát, eredménytől függetlenül beillesztem ide ahogy tudom

azért köszi a tanácsot

2010. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 clint ***** válasza:
hát ha ezt meg tudod tenni, akkor már ne csak ebből adj le bevizsgálásra...
2010. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szerintem, semmi baj a MHN céggel, én már azelőtt tudtam a név és csomagolás változásáról mikor még senki sem. Szóval nem valószínű, hogy a proteinben 80% helyett 30%lett volna, ez szerintem csak lehúzás valakik részéről, de shopbílderen nézzétek meg a véleményeket a termékeknél ennyire egyszerű :)
2011. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 TheGod válasza:
Röviden: Olcsóbb mint a többi cég, és minőségi is. Legjobb a Prot Whey r.- fehérjéjük. Nem világminőség, de amatőröknek tökéletes.
2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kzéé válasza:
Én azt gondolom, hogy ez az MHN nem olyan rossz termék, sőt van olyan jó mint az összes többi, nagy nevű márka.Ha valami baj lenne vele, egy bolt sem rakná be a kínálatba a többi nagy, ismertebb,és sokak által elismert márka közé.Nem éri meg a kockázatot,hogy egy hamisítványt vagy silány minőségű terméket adjanak el.Ez egy alap tejsavó koncentrátum,nem is rossz ízzel,semmi cicoma semmi hozzáadott ilyen olyan hangzatos nevű cuccal,amikről mindíg kiderül, hogy csak egyszerű összetevők mint pl. kreatin, vagy egy kis ízületvédő,esetleg bromelain. Bár ebben is van emésztő enzim, de ez konkrétan egyértelműen fel van tüntetve,hogy miből van.
2015. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, clint érti a dolgát, azért tobzódik a gyakorikérdéseken. :D Az itteni emberek a valóságban ismert személyiségek a fitnesz világában, éppen ezért itt csak álnéven lehetnek jelen, mert különben mindenki felismerné őket. xD
2015. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!