Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Versenyen ti mindig...

Futók! Versenyen ti mindig keményen odateszitek magatokat vagy inkább a buli, feeling miatt jártok futóversenyre?

Figyelt kérdés

Én a feelingért. Csomó futó haverral ott találkozunk, lazán letoljuk a távot, tudunk nyugisan beszélgetni, fotósoknak bohóckodunk, végén éremmel csapatfotó.


Ezzel szemben szokott lenni egy csomó ilyen beborult arc akik izomból futnak. Na azokról milyen fotók készülnek, jesszus...


Sokan nem értik, hogy ez nem az atlétika vb hanem laza bulis dolog, sport fesztivál.


Ti, hogy vagytok ezzel?



2019. okt. 5. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én versenyre azért járok, hogy hivatalos keretek között megmérettessem magam, fejlődtem-e. Fúró fesztiválra meg a buli kedvéért. Ez a kettő, más kategóriába sorolandó szerintem.
2019. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mostanában ritkán járok versenyre, de mindig odatettem magamat versenyen. Utána mehetett a bohóckodás, kétnapos versenyen este a buli. Sőt, futottam sörös számon is, tehát ahol a rajt előtt, illetve verseny közben kellett inni, de ott is igyekeztem a legtöbbet kihozni. Nem kell ahhoz világversenynek lennie, hogy az ember igyekezzen. Pihenni, szórakozni is jobb futástól elfáradva.


De van egy gyanúm, hogy csak trollkodsz.

2019. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Trollkodok szerinted mert bulira veszem a futást és nem teszem oda 100% ban magam még a sörös futáson is mint te? Hát persze.
2019. okt. 6. 09:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott esett le, hogy troll vagy ahogy a fotókról beszéltél. Te nem az vagy, aki lazán veszed, hanem az, aki kifigurázod azokat a hobbifutókat, akik nem veszik komolyan a versenyeket.
2019. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltál már ilyen eseményen? Csomó fotó készül tudtad? Vannak hivatalos fotósok, lefotóznak aztán a fotókat feltesszik egy tárhelyre és rajtszám alapján vissza tudod magad keresni.


Nekem ez tetszik, ezt leírom és ezért szerinted én egy troll vagyok. Hát szerintem meg te vagy az. Amúgy neved alapján megtaláltam korábbi válaszaidat, ott is ezt látom, mindenkinek ezt írod, hogy trollok.


Tudod van az a sztorit amikor megy szemben az autó az autópályán...

2019. okt. 8. 14:47
 6/9 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen verseny :)

Meg, hogy az ismerőseim közül ki tud eljönni, igazából nem sok barátom fut. Még régebben anyával jàrtunk ilyen 5-7 kmes versenyekre, Népliget, Városliget ezek az aldis meg sparos futások, meg a crazy5K vagy a brutál futás, (ez utóbbi kettőt imádom =D ) ezek bulifutások voltak, a hoss,abbversenyekre se nem szórakozni, se nem versenyezni megyek, valahogy inkább kikapcsolni, meg a végén az éremért =D meg az érzésért, hogy igen, ezt is megcsináltam :)

2019. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, de igaza van.
2019. okt. 9. 05:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a buli miatt.
2019. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!