Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Most tényleg ennyire zavarnia kéne hogy párom kicsit meghízott?

Párom egy sármos jóképű fickó (nem csak én szoktam ezt mondani) és tavaly őszig rendszeresen járt edzőterembe. Csak aztán ez úgy elmaradozott és talán tavasz óta szerintem nem is volt egyáltalán. Emiatt aztán meg is hízott kicsit. Jópár éve együtt vagyunk és minden ismerősünk jól tudja milyen volt, lehet ezért is tűnt fel mindenkinek az éles váltás. Ez nem azt jelenti hogy egy lusta disznó, most is nagyon aktív, de az igaz, hogy látszik rajta. És mostanában több ismerős meg barát is megkeresett hogy mi történt párommal, nem zavar? Leginkább barátnőim jöttek azzal, hogy mennyire sajnálnak engem hogy párom így elengedte magát. Pláne ahhoz képest amilyen volt.

Amit én túlzásnak érzek. Nem értem miért kell ezt úgy tekinteni mintha tönkretette volna az életem.

Igazából nekem jól esik, hogy például jobban értékeli a főztömet mint régen. Odabújni hozzá is kényelmesebb. De meg egyébként is. Most is ugyanolyan jóképű, és én ugyanúgy szeretem. Nem értem miért várja el mindenki, hogy fel legyek háborodva, vagy el legyek keseredve

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, férfi, hízás, túlsúly, elhízás

okt. 9. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok
Semmi gond nincs azzal, hogy van rajta pár kiló plusz. Igazából magyarországon ez a normális.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 05:45 Privát üzenet

Szerintem a te hozzáállásod egyedül normális, a barátnőid pedig tévképzetekben élnek. Vagy pedig saját maguknak is hazudnak, hogy beleilleszkedjenek a mai "normálisnak" illetve inkább elvártnak tartott normákba.

Remélem nem fognak elbizonytalanítani.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 09:22 Privát üzenet
Szerintem féltékenyek voltak rád a barátnőid, és most hogy párod hízott kicsit lehet kelteni akarják benned a rossz érzést. Hogy ettől jobban érezzék magukat.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 12. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiatal nők: más is volt, aki egy ideig tudta élvezni, hogy meghízott, kövérebb lett?
Ki lehet rúgatni egy testnevelés tanárt azért mert nagyon meghízott?
Joga van a munkáltatónak minden nap zavarnia engem és kérdezősködni hogy meddig vagyok beteg?
Középiskolás lányok: volt olyan, hogy egy fiú osztálytársatok látványosan meghízott? Nagyon lecsökkent az esélye nálatok?
Idős kutyusom kissé meghízott. Így lefogyhat?
Tényleg igaz, hogy Montez meghízott?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!