Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most tényleg ennyire zavarnia...

Most tényleg ennyire zavarnia kéne hogy párom kicsit meghízott?

Figyelt kérdés

Párom egy sármos jóképű fickó (nem csak én szoktam ezt mondani) és tavaly őszig rendszeresen járt edzőterembe. Csak aztán ez úgy elmaradozott és talán tavasz óta szerintem nem is volt egyáltalán. Emiatt aztán meg is hízott kicsit. Jópár éve együtt vagyunk és minden ismerősünk jól tudja milyen volt, lehet ezért is tűnt fel mindenkinek az éles váltás. Ez nem azt jelenti hogy egy lusta disznó, most is nagyon aktív, de az igaz, hogy látszik rajta. És mostanában több ismerős meg barát is megkeresett hogy mi történt párommal, nem zavar? Leginkább barátnőim jöttek azzal, hogy mennyire sajnálnak engem hogy párom így elengedte magát. Pláne ahhoz képest amilyen volt.

Amit én túlzásnak érzek. Nem értem miért kell ezt úgy tekinteni mintha tönkretette volna az életem.

Igazából nekem jól esik, hogy például jobban értékeli a főztömet mint régen. Odabújni hozzá is kényelmesebb. De meg egyébként is. Most is ugyanolyan jóképű, és én ugyanúgy szeretem. Nem értem miért várja el mindenki, hogy fel legyek háborodva, vagy el legyek keseredve



2019. okt. 9. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal, hogy van rajta pár kiló plusz. Igazából magyarországon ez a normális.
2019. okt. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem a te hozzáállásod egyedül normális, a barátnőid pedig tévképzetekben élnek. Vagy pedig saját maguknak is hazudnak, hogy beleilleszkedjenek a mai "normálisnak" illetve inkább elvártnak tartott normákba.


Remélem nem fognak elbizonytalanítani.

2019. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem féltékenyek voltak rád a barátnőid, és most hogy párod hízott kicsit lehet kelteni akarják benned a rossz érzést. Hogy ettől jobban érezzék magukat.
2019. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Igazából magyarországon ez a normális."


Mondjuk úgy, hogy ez az általános, de semmiképp nem normális a túlsúly.

2019. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!