Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sport és az egészséges...

A sport és az egészséges életmód valóban egy nagyon szűk elit réteg kiváltsága hazánkban?

Figyelt kérdés

Az átlagember 12-14 órát dolgozik minimálbéres melóban. Hazaér, főzni kell, gyerekeknek segíteni tanulásban, takarítani. El is ment a nap, hulla fáradtan kidől...


Kinek van ereje, ideje, pénze sportolni, egészségesen élni?


2019. nov. 7. 13:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Vesz egy olcsó szobakerékpárt, és miközben tévézik, teker rajta. Ez azért nem elérhetetlen, használtan vettem 15 ezerért a szobabiciklimet, 4 éve használom, semmi baja.

Olyan embert meg nem is ismerek, aki ne ülne a tévé előtt este egy órát MINIMUM. Az napi egy óra sport...

Más dolog, ha nincs kedve, motivációja hozzá. DE akkor viszont nem sportolna akkor sem, ha rengeteg pénze és ideje lenne.

2019. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom kinek van ideje 1 órát a tv előtt ülni.


Plusz 15 ezer az nem kevés pénz. Abból egy hétig lehet enni.

2019. nov. 7. 14:49
 3/26 anonim ***** válasza:

Dejó, ezek szetint nem vagyok átlag ember, pedig azt hittem, messze minimalber felett keresek, mondjuk sportra nincs időm...

6-16 ig melóban asztaloskodok, 17-22ig meg itthon :D

2019. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Mondjul ígye egesz nap azt csinálom amit szeretek. Es szerintem lehetne az asztalosság is sport, ha jobban belegondolok, qzért az átlag embernél erősebb vagyok nem kicsit.
2019. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Persze erősebb vagy az asztalos munkától. Nem hinném. Az ilyen fizikai meló csak lepusztítja az ember szervezetét. Tudom, hidd el nekem.
2019. nov. 7. 16:35
 6/26 anonim ***** válasza:
Hát azert valahogy, felcipeltünk ma is egy 80kg os lakkozott ablakot gazdagrét mellett egy villában a 3.ra, szűk szintén lakkozott csigalépcsőn, termeszetesen nem erhet hozzá egyik sem a másikhoz, hiszen az instant többszázezres kár, 15 percünkbe tellett feljutni centiről centire, végig tartva a súlyt...
2019. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Holnap ebből még 3...
2019. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem semmi. Akkor neked tényleg a munka egyben edzés is.


Akkor kvázi olyan vagy mint egy élsportoló az is a sportért kap fizetést, gyakorlatikag te is. Szuper. :)

2019. nov. 7. 16:50
 9/26 anonim ***** válasza:

Minden nap fél óra gyaloglás, az is sport, mibe kerül? Ez átválthat később kocogásra.

Karácsonyra megleped magad egy ilyennel, alig foglal helyet, és nem is tragédia az ára, ha hosszú távban gondolkodsz:

[link]

Felülés, hasprés, fekvőtámasz, guggolás... írsz magadnak egy edzéstervet heti 3x fél órára, ingyen van.

Hétvégén elmentek a gyerekekkel kirándulni valahova.

2019. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Futáshoz nagyon drága cipő kell. Felénk, vidéken ilyen bolt sincs, meg itt futópálya sincs. Ez nem Budapest :(
2019. nov. 7. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!