Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég súlyosan elhíztam az utóbbi időben, közeledek a 150 kilóhoz. Ha nem változtatok, akkor hamarosan át is lépem, de félek edzőterembe menni a testemmel. Tudtok ajánlani Pesten olyan edzőtermet ahol esetleg nem érezném rosszul magam? Pl. ha kevesen látják a testem, mert olyan a hely kialakítása, az ott dolgozók attitűdje barátságos, stb. Köszönöm. 21f

2019. nov. 23. 13:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Rengetegen vagyunk akik külső szemlélő számára kigyúrtak és tökéletesnek tűnhetünk, pedig ott kezdtük ahol te.

énvpl 135kg voltam, + nem viccelek 40kg-ot nem tudtam kinyomni fekve... marha viccesen nézhettem ki a hatalmas testemmel a baba súlyokkal...

de soha senki nem piszkált, sőt rengetegen még segítettek is, vagy adtak tanácsot mit olvassak el mellé.

akkoriban a sárga kapszula volt a menő ebook, manapság inkább szidják, pedig az alapok jól benne vannak.

2019. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Ja, saját tapasztalat, ha nagyon izzadós vagy, ne adj isten büdöset is izzadsz, 2-3törölközőt vigyél.

Törölni az izzadtságod és letakarni, tisztán tartani a gépeket, ennek hiányában botolhatsz kellemetlen problémázó arcokba.

na meg váltócipő.

+nagyon nagyon hasznos egy edzőtárs, ha úgy könnyebb akkor is elmenni, ha épp pont semmi kedved nem lesz a jövőben.

vagy emiatt szeretem sokhelyen a csoportos foglalkozásokat, sokszor csak a társasàg miatt megyek, pedig pont semmi kedvem nem lenne... aztán mikor ott vagyok, már mindig megjön.

+ bármekkora is a kísértés, ne kezdj el direkt csajozni, nagyon nem szeretik... ez is tapasztalat :D

2019. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell aggódni. Én is voltam elég durván elhízva, nem néztek ki, meg ismertem is jópár kövér nőt és férfit is, akik lejártak mindenfajta gátlás nélkül. Sőt, van egy közel 60 éves, cirka 40-45 kg. súlyfelesleggel lejáró pali, őt sem nézi ki senki.
2019. nov. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

Így van. Azok az emberek akik jelenleg izmosak, látszik rajtuk, hogy járnak gyúrni azok mind kivétel nélkül el voltak hízva.


Az izmos testhez ez sokkal jobb alap mint ha csontkollekció lennél. Azokból soha nem lesz izmos test szemben az elhízottal.

2019. nov. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
14 nagy marhaságokat hordasz össze...
2019. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
87%

#15

Ez természetes. Ő az a 32/33%-os, aki csak marhaságot hord összze. Sima troll, abból is a pedáns fajta, aki külön odafigyel, behogy egy betű igazságtartalma is legyen a hozzászólásainak.

2019. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Butákok vagytok ☹️
2019. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
miért butaság amit 14-es mond? nyilván azt tudom hogy a zsírom nem alakul izommá de tuti nem lehet valami haszna? elvégre energiaforrás meg az étvágyam is hatalmas amit ha megtartok edzés mellett akkor segíthet esetleg az izomzat felépítésében?
2019. nov. 29. 11:46
 19/38 anonim ***** válasza:
57%

Mert a dagadtságod miatt a teljes szervezeted be van tunyulva lassulva... nem csak a tükörben mutat ocsmányul, de tropán van a szív és érrendszered... valószínűleg túl van terhelve a májad, hasnyálmirigyed stb stb...

Emellett a szerveid közt is lehet rengeteg zsír ami nyomja, lassítja a műköséat... szóval lassabban épülnek majd az izmaid... ráadásul ha szép izmos testet szeretnél, akkor el kell szomorítsalak, de ahhoz tömegnövelő étrend kell... neked viszont előtte le kell szálkásítanod... óvatosan, lassan, különben a bőröd nem bírja majd a tempót nem húzódik össze és óriási redőkben megmarad...

ekkora súlyról lefogyni 2-3éves mutatvány lesz... ráadásul az izmos ember szervezete több kaloriát fogyaszt, így fogyni is könnyebben fogy... te viszont nem építhetsz izmot, mert neked pont az ellenkezőjét kell most tenned 2-3éven át... ha egyáltalán tényleg vagy hozzá elég elszánt... mert a többség nem az...

ezzel szemben egy "sovány" ember ez alatt az idő alatt elérhetné megközelítőleg a natural maximum formáját... te meg még sehogy nem fogsz kinézni, csak vékonyabb leszel... mindenki azt fogja kérdezgetni, beteg vagy e?

szekálni fognak, hogy neked nem áll jól a fogyás, ne fogyj tovább mert elfogysz...

Kapod majd a marhábbnál marhább negatív megjegyzéseket...

minek jársz konditerembe 3 éve? Semmi nem látszik rajtad... stb stb...

szóval nem, semmi előnyöd nincs...

+a testépítéshez nem zabálni kell tudni, hanem megtanulni megfelelően céltudatosan előírás szerint táplálkozni.

2019. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

miért ne építhetnék izmot párhuzamosan azzal hogy fogyok? lehet hogy úgy nem 2-3 év alatt fogynék le hanem 5 de akkor is lefogynék

másrészt meg miért érzek egy elég erős lenézést benned felém? nem is ismersz, honnan tudod mire vagyok képes meg hajlandó?

2019. nov. 29. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!