Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég súlyosan elhíztam az utóbbi időben, közeledek a 150 kilóhoz. Ha nem változtatok, akkor hamarosan át is lépem, de félek edzőterembe menni a testemmel. Tudtok ajánlani Pesten olyan edzőtermet ahol esetleg nem érezném rosszul magam? Pl. ha kevesen látják a testem, mert olyan a hely kialakítása, az ott dolgozók attitűdje barátságos, stb. Köszönöm. 21f

2019. nov. 23. 13:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Csakhogy nemigen tudsz izmosodni.

A sárga kapszula pedig tény, van benne sok ostobaság, de egy kezdőnek tökéletes... és a nyelvezete is pont olyan, amit az kérdező féle emberek talán megértenek.

Egyébként le lehet szólni a sárga kapszulát, nekem és sok más embernek meg megváltoztatta az életünket. Rég halott lennék, ha nem írja meg azt Bunny.

2019. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
minél zsírosabb vagy, annál rosszabb a szervezeted tápanyagfelhasználóképessége. Az anyagcseréd lassú, az izomtömeged arányaiban csekély a testzsírodhoz képest. Ha elkezdesz tömegelni, még zsírosabb leszel, mert az a tápanyagmennyiség, amely a testsúlyodhoz mérten ideális lenne tömegeléshez, sokkal több annál, mint amennyit az izmaid igényelnek, és amit hasznosítani képes a tested. 150kg vagy. Elkezdesz tömegelni 5g/tskg szénhidráttal, ez 750g szénhidrát naponta. Szó szerint olaj a tűzre. Olyan dagadt zsírdisznó leszel, amilyet még nem látott a világ...
2019. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Hmmm attól még lehet megpróbálom :D mostmár annyira mindegy még mennyire hízok el, már most egy zsírdisznó vagyok. Akkor legalább legyek izmos zsírdisznó
2019. dec. 4. 14:30
 34/38 anonim ***** válasza:
2019. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Na igen pl így kinéznék :D ő se sovány
2019. dec. 4. 14:43
 36/38 anonim ***** válasza:

nehogy elkezdj tömegelni ekkora súllyal!!! ha sosem csináltál ilyesmit, igenis lehetséges, hogy egyszerre kerüljön fel izom és lefelé a zsír. csak ne tarts túl nagy kalóriadeficitet. lassabb lesz, de bitzosabb.

ugyanakkor dönthetsz úgy is, hogy előbb letakarítod a zsírt nagyobb deficittel (én ezt tenném), nyugi, nem leszel erőtlen meg plötty, pont ellenkezőleg, erősödni lehet akkor is, ha nem látszik konkrétan az izomnövekedés.


ne tömegelj! - azt majd olyan 15% testzsírnál lesz érdemes. (max.)

2019. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
A fogyásos szakasz full jó állóképességnövelésre kihegyezve, ami után egy gép leszel tömegelésben.
2019. dec. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Helló kérdezö, a fogyás projekt müködik? 2019 öta valami változás?
2023. jún. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!