Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Kövérbarát edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég súlyosan elhíztam az utóbbi időben, közeledek a 150 kilóhoz. Ha nem változtatok, akkor hamarosan át is lépem, de félek edzőterembe menni a testemmel. Tudtok ajánlani Pesten olyan edzőtermet ahol esetleg nem érezném rosszul magam? Pl. ha kevesen látják a testem, mert olyan a hely kialakítása, az ott dolgozók attitűdje barátságos, stb. Köszönöm. 21f

2019. nov. 23. 13:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi butaságot mint amit 19 írt. Jesszus :(
2019. nov. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nincs lenézésem feléd, pusztán tudom miről beszélek, mint már említettem 135kg-ról indultam.
2019. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

És azért nem tudsz párhuzamosan izmosodni, mert ahhoz hogy fogyj, olyan étrend kell, amivel nem viszel be elegendő kaloriát ahhoz, hogy a szervezeted építkezni tudjon... magyarul fogyni fogsz... de így jelentős izomnövelés nem lehetséges... a homeosztázis miatt egy kicsi jönni fog, de nem számottevő. Az állóképességed, azon sokkal inkább fogod látni a javulást, mint az erőszinteden.

olvassd elva sárga kapszula cìmű ebookot.

2019. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Sarga kapszulat el kene mar felejteni, tele van ostobasaggal
2019. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Miért ne építhetnék izmot párhuzamosan azzal hogy fogyok?"


Mert nincsenek csodák. Energiamérleg. Te szeretnéd leszakítani mindkét serpenyőjét, aztán majd látjuk. Nem így megy. Ha súlyt vesztesz, akkor egy darabig aerob+ahhoz hangolt étrend. Ha lóg a háj, áttérhetsz tömegnövelőre, nyilván ugyanúgy eltalálva a kalóriapluszos "pont elég ferde" egyensúlyt, míg a bőröd visszatalál hozzád.

2019. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem inkább rátömegelek és abból fogyok vissza. Akkor azt is jobban el tudom kerülni talán hogy a bőröm lógjon. Mennyi izmot kéne felszednem mielőtt fogyni kezdenék?
2019. dec. 2. 23:43
 27/38 anonim ***** válasza:
Végiggondoltad, mi fog történni a bőröd alatt az általad vázolt esetben?
2019. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2019. dec. 3. 20:58
 29/38 anonim ***** válasza:
Előbb nyúlik még, aztán összeesik, nem kell nagy dolgokra gondolni. Előbb jobb egy kis fogyás. Nem olyan nagy móka kötényhassal hugyozni.
2019. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Már most kötényhassal hugyozok, megoldom valahogy :) de ha előbb izmosodnék akkor már meglévő izomzatra fogynék vissza és az sokkal jobban nézne ki mint ha egy rongyos ceruza lennék előbb aztán onnan izmosodnék.
2019. dec. 4. 08:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!