Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első futásnak jónak számít?

Első futásnak jónak számít?

Figyelt kérdés

Most voltam első alkalommal futni, előtte sosem csináltam. 6,3 km-t futottam 43 perc alatt. Nagyon rossz ez az eredmény?

Heti 2-szer, 3-szor fogok majd eljárni. Nem szeretnék versenyezni, csak hobbiból csinálnám.

4-6 kg súlyfelesleg van rajtam, az étkezésre odafigyelek. (Eddig 6 kg ment le, 162 cm/60 kg vagyok most)



2019. nov. 26. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát elég lassú. De elsőre ez már csak ilyen.
2019. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem rossz, de van mit és lehet is rajta javítani.

Szurkolok neked!

2019. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. nov. 26. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezzel semmi baj, de ne ezzel foglalkozz, hanem hogy a szokásoddá tudjon válni.. nehogy 5év múlva is azzal dicsekedj, hogy egyszer futottál 6.3km-t
2019. nov. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezt így nem lehet megmondani, meg ne is azzal foglalkozz, hogy első futásod milyen volt, hanem hogy milyen lesz hónapok, évek rendszeres edzése után. Van aki több évtized mozgásszegény életmódja utan kezd mozogni, és le sem tudna ennyit futni egyben, van aki pedig fiatalon sportolt, és még most is elég fiatal, csak pár évig nem csinált semmit, és egyből nagyon jót tud futni.
2019. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mi a célod a futassal. Mivel te nem versenyző akarsz lenni, így nem az számít, hogy milyen gyorsan futod le a távot. Én a 0rol kezdtem sétával. 12 hét alatt élertem a 10km és távot és nem nézem az idöt. Egyszerűen tök mindegy. A célom az egészség és a fogyás. 10 kilót fogytam, és megszereztem a futast. Ne próbálj elsöre egyböl nagyot villantani mert pár hónap múlva feladod, kiégsz. Tudom, tapasztalatból mondom. Sok sikert, hajrá!
2019. nov. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon nagyon jó! Király vagy! Bàr én is ilyen lehetnék!...

Most örülsz? Gondolom ezért emelted ki a kérdést

2019. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így vagy, bárcsak én is tudnék így futni. 6,3km 43 perc alatt. Nekem csak 10 megy ennyi idő alatt. :(
2019. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!