Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten mely edzőket...

Pszicho88 kérdése:

Budapesten mely edzőket ajánlanátok küzdősport oktatásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még én sem tudom milyen küzdősportot szeretnék tanulni.

Érdekel az erő, gyorsaság fejlesztés és a technikai része is. A box nem jött be túlzottan, igaz csak pár hónapig jártam rá. Leginkább jó közösséget keresnék, nem profi tagokkal. Sok helyen látom, hogy nagyképűek, arrogánsak a tagok. Egy korrekt, emberséges közegben szeretnék tanulni, normális edzőnél, nem versenyszerűen, csupán hobbi szinten. A belvároshoz közel lakom.


Köszönöm az ötleteket, infókat előre is.



#Budapest #edzés #küzdőspont
2020. jan. 8. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kempózok, kb 40 kmre Bp-től, és nagyon jó közösség alakult ki. Járok versenyekre meg ilyenek, de nem feltétlen muszáj, te döntesz. Vannak egészen nagycsoportos vagy elsős korcsoporttól elkezdve minden. Jo barátságok kötődtek, és jó az oktatás. Gondolom emiatt nem fogsz lejárni Pestről, de azért elmondtam. Heti 2 edzés van este 6-8 között +1 crossfitness 6-7 és +1 versenyzői edzés 7-8ig.
2020. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Savate: Beast Arena - Lovászi Viktor; jó fej edző, nagyon kulturált kis közösség és színvonalasak az edzések. Viktor nagyon jó edző, nemzetközi színvonalú sportolókat nevelt ki, őt nagyon tudom ajánlani!


Birkózás: Barakk Fitness - Pongrácz Ádám; ugyanazokat tudom elmondani, mint fentebb.


És ha még is meg szeretnéd szeretni az ökölvívást (mert ugye az minden küzdősportnak az alfája): Budapest Honvéd (Régi Dániel, Ladányi Róbert: profik, nagy szaktudás, nagyon jó hangulat), MAFC - Rosta Roland (qrva jók az edzések és mindenki jó fej, elég komoly technikai, taktikai és erőnléti edzései vannak), vagy ha kispesti vagy, akkor az ESO Fitnessben Szalay Ferencet tudom ajánlani (ugyanezeket tudom elmondani, bár ott nagyon nincs erőnléti edzés). Ha Budafokhoz közel laksz, akkor Dobos Ádámot ajánlom a Budafoki Küzdősport SE-ből, ő is nagyon profi és nagyon normális, a közösség is nagyon barátságos ott!


Ha érdekel esetleg a kick box, akkor tudom ajánlani Szabó Árpád edzéseit, Kickboxakadémia néven fogod őket megtalálni. Ott sincsenek ilyen arrogáns arcok.

2020. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!