Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi a különbség...

Tulajdonképpen mi a különbség a küzdősport és a harcművészet között?

Figyelt kérdés
Nem ugyanazt a célt szolgálja mind a kettő?
2020. jan. 1. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A küzdősport egy sport az alapjául szolgáló harcművészet(ek) filozófiai háttere nélkül.
2020. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Önvédelmi célra mit ajánlanátok? Akár több különböző stílus is lehet.
2020. jan. 1. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Önvédelmi célra egy gázspray-t és futást, leginkább sprintet ajánlom.

Nem egy akciófilm sztárja vagy, olyan helyzetben, ahol "önvédelemre" van szükséged, nem Bruce Leevé kell átvedlened, hanem kikerülnöd abból a helyzetből minél gyorsabban.

2020. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Osztom az előttem szóló véleményét. Kiegészítve azzal, hogy ahhoz hogy megvédd magad valamilyen módszerrel évek kemény edzései szükségesek. De még úgy sem garancia, hiszen lehet van náluk fegyver, vagy úgy ütnek először hogy nem figyelsz, vagy többen vannak... és akkor a van köztük néhány aki tanult ezt azt még nem is említettem..

Szóval a leghatásosabb a futás. Aztán a kellemes ábrázat. Végül a hatékony kommunikáció.

Ezt úgy írom neked, mint feketeöves tae kwon do-s, aki rendesen kondizik is évek óta. De én se állnék meg rúgkapálni... Már csak azért sem, mert jön a rendőr.

2020. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Látom, valami önjelölt Van Damme idetalált lepontozni a jó válaszokat.
2020. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!