Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben mire érdemes...

Futás közben mire érdemes gondolni, hogy ne legyen unalmas a félórás futkorászás?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 18:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Szex
2020. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenét. Ha olyat hallgatsz ami felpörget akkor még jobban is fog menni tőle.
2020. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha magadtól nem megy, akkor szerintem nem a megfelelő sportot választottad.
2020. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a zombis futójátékkal szoktam futni, neked is csak ajánlani tudom, pálya közben zene is mehet.

[link]

2020. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Futás közben bármire gondolhatsz, mert szerencsére nem egy bonyolult mozgásforma, így arra nem kell koncentrálnod. Hát mit tudom én, gondold át a problémáidat, a munkahelyi történéseket, a párkapcsolati dolgokat, nyilván ez teljesen egyénfüggő. De csak ha nézed a tájat az is jó. Vagy más futókat, ha olyan helyen vagy (pl Margitsziget). De engem pl eléggé le tud kötni a GPS-es sportórám nézegetése is, folyamatosan figyelem a tempómat, pulzusomat. Vagy iktass be kis sprinteket, legalább az is megtöri a monotonitást, aztán azt is lehet nézni az órán mennyire megy fel tőle a pulzusod, stb. Ha nincs órád, telefonnal+futós appal is lehet ezeket csinálni, csak kicsit kényelmetlenebb. Én zenével nem szeretek futni, mert jobb, ha hallom a külvilág történéseit. Egyedül futópadon teszek be zenét, mert az tényleg teljesen ingerszegény, meg ott úgysem történhet semmi váratlan.
2020. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomkodd kevesebbet az okostelefonodat, akkor idővel nem lesz nehéz fél órára kikapcsolódni és szinte meditatív állapotba kerülni futáshoz.
2020. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végig szoktam sprintelni a félórákat, ami iszonyatosan fárasztó és alig tudom elterelni a figyelmemet a láb- és tüdőfájásról. Futópályát használok szóval nincs semmi látnivaló. Telefonozni meg nem szoktam, a sprintelés pedig nem is meditatív dolog. De az eddigi tippek hasznosak voltak.
2020. jan. 26. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én általában azon szoktam gondolkodni, hogy Hawking érvelése szerint az üres tér a kvantummechanika törvényei szerint soha nem teljesen üres, részecske-antirészecske párok keletkezhetnek benne, amelyek azonnal újra megsemmisülnek.
2020. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél órát sprintelni egyben pedig kifejezetten okos dolog. :D
2020. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!