Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet az alhasban izomlázam?

Lehet az alhasban izomlázam?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem és inkább picit lennebb mint az alhas és úgy a lbelso combomnál női nemi szerven mellett.


Elég kezdő vagyok és sulyoztam, nem tudom pontosan mi a neve a gépnek azt hiszem lábtávolító..

(Nem is melegítettem rendesen)


De ilyen helyt is lehet izomláz?

(menstruacióm 4-5 nap múlva lesz)



#edzés #izomláz #alhas #lábtávolító
2020. febr. 4. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahol van izom, izomkapcsolodasi pont, ott lehet izomlaz, lehet meghuzas is. Comb kozelito es tavolito gepnel egyerzelmuen igen, lehet. (Én ezeket csak szülőgépnek hívom:D)

Melegíts be mindig rendesen, csunya seruleseket kerulhetsz el. Miota egy baratom bicepszezesnel egyhelyben allva meghuzta a hátát, en minden edzesen mindent bemelegitek. 10 perc kb. Kell is. Amugy is tobb izomcsoport dolgozik, barmire is edzel.

Es nyujts a gyakorlatok kozott, azzal elkerulheto/enyhitheto az izomlaz. Meg edzes vegen is kene, de en nem szoktam, mert nem szeretem, de kéne:)


23/F

2020. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyes vagy gratulálok!


Hát igen, nagyot benáztam itt szenvedek is rendesen de megérdemlem..

Azzal voltam el, hogy minek melegítsek 35 perc gyalog az edző terem és hát kihagytam.(na ennyire hülye vagyok/voltam, de az ember tanul)...


Köszönöm a választ, további jo edzést neked!

2020. febr. 4. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy Karak mondta a Vuknak: nem vagy buta, csak keveset tudsz 😁 A tapasztalas is hozzasegit a tudashoz :) mostmar tudod, hogy kell a bemelegites. Az hogy 35p seta a terem, kicsit mas, mert a bemelegitesek tobbnyire korkoros gyakorlatok, de ilyen gépek eseten egy ket nyujto gyakorlatot is neg szoktam elotte csinalni.

Pl:


[link]


[link]


[link]


Stb stb. :)

Nincs mit! Jobbulast, es jo edzest majd! :)

2020. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!