Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "Skinnyfat" testalkat formálás...

"Skinnyfat" testalkat formálására milyen mozgásformát javasoltok?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony vagyok (XS-S ruhaméret, BMI 19), de mégis hájaskásnak, löttyedtnek látom a testem. Milyen típusú edzéstől lehetne feszesebb, tónusosabb? Szoktam mozogni (jóga, bicikli, zumba), de úgy tűnik, vagy többet kéne, vagy valami mást is, szeretnék tudatosabban nekiállni. NEM fogyni szeretnék, hanem formásodni. 28N
2020. febr. 15. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Zumba, flabélos, hotiron, abfex
2020. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el normálisan táplálkozni
2020. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a táplálkozásommal nincs igazán baj, változatosan eszem sovány húsokat, zöldséget-gyümölcsöt, hüvelyeseket stb, még zsírosabb tejterméket vagy olajos magvakat se túl gyakran, vizet is bőven eleget iszom, ezért gondoltam, hogy a mozgás részén kell változtatnom. De az étrendemen is változtatok, ha kell, ha megmondod, mi a "normális" :)
2020. febr. 16. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcs max délelőtt. Saját súlyos, vagy súlyzós edzés. Magas fehérjetartalmú ételek.
2020. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!