Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgásformát végezzek...

Milyen mozgásformát végezzek kezdetben?

Figyelt kérdés

1,5 évig heti 5 nap 9-10 órákat dolgoztam ülő munkában, majd 1 órát vezettem haza. Decemberben kórházba kerültem vesz. terhesség miatt. Januárban szültem, azóta itthon ülök a kicsivel.

2 év alatt 25 kg-ot híztam és nagyon lenyengültem.

5-6 évvel ezelőtt rendszeresen sportoltam, jó erőnlétben voltam. Nem akarok fejest ugrani a mélyvízbe, mert akkor másnap lábra sem tudok állni. Első sorban olya könnyített tornák érdekelnének amiket itthon is lehet végezni, hogy a kicsi mellett is tudjak mozogni. Férjem dolgozik, a gyermeket senkire nem tudom bízni, így a konditerem vagy a futás kilőve.


2019. aug. 15. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Pedig nincs mese fejest kell ugranod. Az ètrend csodákra kèpes... A futás a leggyorsabb módja nekem nagyon bevált, kis időre a prücsköket is egyedül lehet hagyni. Hasonló cipőben jártam. Gondolj arra, hogy az urad milyen leányzóba szeretett bele :)) Az a baj, hogy otthon unalmas edzeni nehèz eredmènyeket elèrni. De ha tènyleg vagány csaj vagy és kitartó akkor pl a kettlebell jó választás lehet. Sok szerencsèt és kitartást!!!
2019. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!