Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Később látszódni fog az...

Később látszódni fog az otthoni edzéseim eredménye?

Figyelt kérdés

Kb. olyan... 2 hónap múlva?


Az edzéstervem valahogy így nézne ki:

Minden másnap csinálok valamit. Szobakerékpár (1 óra, annál többre nincs is sok időm, se energiám), guggolások-kitörések és társaik, futás (remélem idővel hozzászokik a tüdőm és nem fulladok ki 5 percnyi kocogás után) + minden szombaton 1 óra fallabda.

Próbálok az étkezésemre is odafigyelni.


Az álom külsőmet valahogy így tudnám behatárolni-> Szép, izmos combok, kerek popsi és lapos has.

A lapos hamam úgyahogy megvan, leginkább a combommal és a popsimmal nem vagyok kibékülve.


Szerintetek ez jó lesz később, ha betartom a rendszerességet és odafigyelek az étkezésre? Minimum nyárra formába szeretném hozni magamat.


Ha van valami ötletetek vagy tanácsotok az edzéssel kapcsolatban, azt szívesen "meghallgatnám". :)


170cm/61kg/Lány



2020. febr. 28. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konkrét célod, az edzésed egy katyvasz edzés. Konkrét cél az, hogy zsírt szeretnék csökkenteni. Vagy izmot szeretnék növelni ezen és ezen a testrészen. Állóképességet szeretnék növelni. Erőt szeretnék növelni. Ha megvan a pontos cél, akkor ahhoz kell választani edzést és étkezést.
2020. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ooo értem.

A pontos célom az, hogy izmot szeretnék növelni a lábamon és popsimon.

2020. febr. 29. 07:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy "álomformához" évek kellenek, mert nem egyről a kettőre nő az izom.

Az odafigyelek az étkezésre alatt nem tudom, mire gondolsz, gondolom a szokásos cukorlisztet elhagyom dolog (szvsz ez egy baromság), akkor azzal semmit nem fogsz elérni.

Otthoni edzésekkel kapcsolatban én elég szkeptikus vagyok, mivel nincs túl sok opció, súlyokat sem tudod változtatni (hacsak nincs egy komplett minitermed beszerelve a lakásba/garázsba :) )

Amit még javaslok, hogy ne csak seggre menj, mert amorf tested lesz, és az qrva gáz.

Ha pedig minden minden téren ok, akkor jövő nyárra egész jó formád lehet. Idénről már kicsit kicsúsztál, de ha elkezded, akkor már látszódni fog valami.

2020. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!