Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva fog látszódni...

Mennyi idő múlva fog látszódni az edzésem eredménye?

Figyelt kérdés
Minden nap kb másfél órát edzek egy app segítségével. Minden nap megcsinálom a full body, utána még külön a fenék, láb, has, kar edzést, mindegyikből a legkeményebb edzéstervet. Tegnap a másfél óra alatt elégettem 537kcalt. Természetesen az edzés mellett figyelek a megfelelő táplálkozásra is. Szeptemberig szeretnék jobb formában lenni, de nemtudom, hogy hány hónap múlva fog látszódni az edzésem eredménye.?:)
2017. jún. 27. 11:39
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Így nem sok eredmény lesz. Nem kellene minden nap edzeni, de amikor meg edzel akkor rendes nagyobb súlyos edzés kellene. Akkor pár hónap alatt is látszik, de egy jó forma az év, évek meloja.
2017. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sajnos nem sok minden fog látszódni, max vékonyabb leszel ha van mellette rendes diéta, izmosabb nem - ahhoz progresszív terhelés kellene, meg nem minden nap edzeni hogy regenerálódni tudj.


Ha rendes, súlyzós edzést csinálsz akkor pár hónap után saját magadon látod a változást, de látványos fejlődéshez kell egy-két év.w

2017. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj minden nap, hogy a testednek legyen ideje regenerálódni. Szerintem hatékonyabb.
2017. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!