Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 50 perc edzés elég nekem?

Napi 50 perc edzés elég nekem?

Figyelt kérdés

18 vagyok, 178cm, 67kg és lány. Telefonos appal edzenék, has-fenék-kar-comb külön külön, 50 perc összesen egy napra egyhuzamban. Kezdőre van állítva de az én kondimhoz az is kell.

Ha szeretnék kicsit fogyni és feszesedni (belső combom elég csúnya, van egy kis hasam stb) ez jónak hangzik ehhez? :)


2020. márc. 30. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Amennyiben fogyni szeretnél, elsősorban a kajára kell figyelned. Attól még, hogy erősítesz, nem fog lejjebb menni a kg, max a centik. Feszesedni azt fogsz, de a fogyáshoz inkább cardio kell. Edzések előtt iktass be egy kis cardiot bemelegítésnek mondjuk 15 percben (ez lehet aerobic bemelegít3s, futópad, futás a szabadban vagy szobabicikli is) és utána is egy fél órát.

A kaja adja a lényeget, így az étkezési szokásaidon is változtatni kell, ha eddig nem tetted. Miket eszel és milyen időközönként?

2020. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Napi 1440 kaloria, altalaban nem is erem el de nem sok hianyzik. Eszek tiz korul, aztan 1-2 korul, hatkor vacsi es elalvas elott is mert cukorbeteg vagyok es kell egy keves szenhidrat olyankor is, 15-20 kozt. Ez altalaban egy alma, popcorn, keksz vagy joghurt. Napkozben magamnak sutok fozok majdnem mindent ugyhogy ott figyelek hogy ne sok cukrot hasznaljak srbt. Ma pl: gyumolcs smoothie, husleves aztan parolt zoldseg rizzsel, vacsorara hejaban sult krumpli amit felve vagtam, kszedtem a kozepet es utottem bele egy tojast aztan egy korte.
2020. ápr. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!