Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon lehetséges-e napi...

Otthon lehetséges-e napi kb.30 perc edzéssel izmosodni?

Figyelt kérdés
Szeretnék picit izmosodni, de sajnos nem nagyon van időm a sportra a suli és egyéb elfoglaltságok miatt, szóval kondiba járni esélyem sincs... Arra lennék kíváncsi, hogy egészséges étrend mellett heti 3-4x 30perces edzéssel lehet-e eredményt elérni vagy csak időpocsékolás lenne? (Ami plusz eszköz a rendelkezésemre áll az 2db sulyzó) ha fekvőtámaszokat, hasprést, lábemelést, guggolást, stb... végeznék sorozatokban lehetséges lenne-e eredményt elérni (vagy inkább hagyjam az egészet mert értelmetlen)?

2018. okt. 31. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 15/F
2018. okt. 31. 22:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajtóra szerelhető húzódzkodót szerezz be, a húzódzkodás elég alap szerintem. Lehet izmosodni, de 30 perctől és edzésterv nélkül ne várj csodákat. Erősödéshez elég az otthoni edzés is (persze ez relatív, hogy kinek mi az erős és miben.) Nem értelmetlen, még mindig jobb, mint a semmi. Ajánlom a Fegyencedzés c. könyvet ehhez. Erre pont megfelel, csak nem kell mindent elhinni belőle (azért van egy pár baromság benne.., de összességében jó).
2018. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Schwarzenegger nem leszel tőle, de ajánlom a szép hosszú nevű Spartan Body Weight Home Workout nevű programot (play áruházból letöltheted), azon belül a Spartan Physique nevű edzés tervet. Ez kb 500 forint ha jól emlékszem és ideális az erősödéshez. Én anno ezzel kezdtem,így tanultam meg fekvő támaszozni is :)

Ha pedig megtetszik az edzés majd úgyis tolni fogod komolyabban.

2018. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!