Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Spinning magas pulzussal?

Spinning magas pulzussal?

Figyelt kérdés
Szeretnék formálódni, izmosodni kicsit. Szeretném kipróbálni a spinninget, de úgy tudom, hogy ez egy igen kemény kardio edzés. A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e kipróbálnom, ha nyugalmi állapotban is magas a pulzusom. Sokan azt mondták, hogy ha gond van a pulzusommal, akkor inkább ne erőltessem a dolgot... :/
2015. febr. 10. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

1.ha ilyen céljaid vannak,akkor bizony hibás a sportágválasztás.

2.és igen kardió edzés,ezért a magas vérnyomásodhoz a szíved keringésed erősítéséhez viszont menne és ajánlott is lenne a spinning.


tehát az egészséged szempontjából mindenképpen ajánlott lenne viszont nem "izmosít,formál" semennyit sem.

arra más edzések valóak.

2015. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt úgyis érzed, ha túl magasra szökne a pulzusod, akkor max visszaveszel egy kicsit a lendületből. 20 kiló felesleggel januárban újrakezdtem a spinninget, és igencsak magas volt a pulzusom (kár volt mérni, néha megijedtem...). Két- 3 hét után már beállt, és bírom végig. Erősíti a szívet, a tüdőt is. Pár éve én fogytam tőle elég rövid idő alatt, szinte leolvadt rólam a zsír.
2015. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!